بهترین دکتر کاشت مو در تهران کیست؟

توصیه و پیشنهاد پزشکان آنیل این است که افراد زیر 25 سال این عمل را انجام ندهند؛ چراکه در بسیاری از موارد با انجام روش های دیگر مانند پیآرپی و یا مزوتراپی مو میتوان به رویش مجدد موها دست یافت و بسیار پیش می آید که ریزش مو موقتی باشد. مزوتراپی مو روش دیگری است که هیچگونه عوارض جانبی ندارد و به همین دلیل بسیاری از افراد از آن استقبال میکنند. موهای شما ظرف حدود سه ماه دوباره رشد میکنند. تکنیک ها و دستگاه های مورد استفاده برای عزیزانی که به روش قسطی پرداخت میکنند هیچ تفاوتی با دوستانی که به صورت یکجا پرداخت میکنند، ندارد.

ارتباط برقرار کردن با بیماران ، بهترین راه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند کاری دکتر می باشد. به طور خاص در سوراخ کردن زبان به دلیل اینکه تعداد زیادی از مویرگ ها و انتقال دهندگان خون پاره می شوند، خون بسیار بیشتری از دست می رود.کوچک ترین بی توجهی می تواند باعث خونریزی بی اندازه و غیرقابل کنترل شود و تاثیرات مخربی روی قدرت تکلم و تنفس فرد بر جای بگذارد. بنابراین داشتن موهای خوش حالت و پرپشت می تواند بر روی روابط عمومی و اعتماد به نفس فرد تاثیر بگذارد. بخاطر همین داشتن موهای پرپشت برای همه مهم است و باید همیشه حواستان به آن باشد و به خوبی از آنها مراقبت کنید.

وجود یک رابطه خوب و صمیمانه در رسیدن به یک عمل موفقیت آمیز بسیار کمک می کند و تا زمانی که دکتر از سطح انتظارات بیمار خود اطلاع نداشته باشد و یا برعکس بیمار نتواند انتظارات و اهداف خود را از کاشت و پیوند مو به دکتر بیان کند هیچگاه نتیجه مثبتی از این عمل جراحی بدست نمی آید.در ادامه مقاله به یک سری نکات لازم برای پیوند مو میپردازیم که باید قبل از هر کاری نسبت به آنها آگاهی داشته باشید. خوب است بدانید که این روش به تازگی دچار تحولاتی شده است ، به طوری که فرد به صورت کاملا طبیعی با رویش موهای جایگزین روبرو می شود و موهای کاشته شده قابل تشخیص از موهای طبیعی نخواهد بود.

قرار دادن حلقه روی لب به طوری که یک طرف شکاف داخل دهان و روی لثه و طرف دیگر آن روی لب قرار گیرد7. بعد از انجام پیرسینگ، حلقه و یا نگین استفاده شده را از داخل سوراخ خارج و یا آن را تعوض نکنید. سپس در تهران به فعالیت خود ادامه داد.ایشان برای به روز نگه داشتن به طور مرتب در کنگره های تخصصی پوست و مو در داخل و خارج از کشور شرکت کرده است. دکتر حمید امین توکلی ، دکترای عمومی خود در دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده و سپس در رشته تخصصی آنستژیولوژی در دانشگاه تهران ادامه تحصیل داد.

وی در سال ۱۳۷۳ موفق به دریافت بورد تخصصی پوست و مو شد و سپس برای دریافت بورد جراحی پوست و پیوند مو از کانادا اقدام کرد. نیز وجود دارد که می توانید بدون مراجعه حضوری تمام اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت نمایید. خیر. کاشت مو جزء عمل های زیبایی است و بیمه ها، خدمات زیبایی را تحت پوشش ندارند. انجام هرگونه فعالیت ها یا ورزش های بدنی سنگین یک ماه بعد از کاشت مو ممنوع است. این کار را در آینه انجام داده تا از محل پیرسینگ مطمئن شوید. فردی که قصد دارد این عمل را انجام دهد ، باید بداند بعد از آن ، چه کارهایی انجام دهد.

یا این سوال پیش می آید که هر چه زودتر باید برای کاشت مو اقدام کرد بهتر است یا نه. در حقیقت بهترین زمان برای کاشت مو برای هر فردی متفاوت است. در روش پرداخت به صورت قسطی آنیل میتوانید در ابتدا تنها نصف مبلغ هزینه کاشت مو را بپردازید و بقیه آن را طی سه یا چهار فقره چک معتبر خود یا اقوام خود پرداخت کنید. بعد از کاشت فرد می تواند به صورت ۲۴ ساعته با مشاور کاشت خود در تماس باشد و هر مشکل یا سوالی که دارد مطرح کند تا بدون مشکل دوران نقاهت خود را بگذارند و نتیجه خوبی از کاشت خود بگیرد.

چرا که تمام مهارت های لازم را در طی سال ها تجربه بدست آورده اند و در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکلی به راحتی می توانند آن را بر طرف کنند. و برای به روز کردن اطلاعات خود و کسب تجربیات بیشتر در شهر تورنتو کانادا و لندن فعالیت خود را شروع کرد دکتر نیلفروش زاده کاشت مو به روش استاندارد پانچ از سال ۷۴ شروع کرد و هم اکنون به روش مینی میکروگرافت این جراحی را انجام می دهد.

بنابراین برای نتیجه طبیعی پیوند موها به دقت فراوان دکتر نیاز دارد.ما در این مقاله سعی کردیم که شما را در انتخاب بهترین دکتر کاشت مو در تهران همیاری کنیم. در صورتی که می خواهید بهترین دکتر کاشت در تهران را برای رفع طاسی سر خود انتخاب کنید ، پیشنهاد می کنیم تا پایان مقاله با ما همراه باشید. از مصرف داروهای رقیق کننده خون که باعث افزایش خونریزی می شوند، خودداری کنید و در مقابل، آنتی بیوتیک های تجویز شده به منظور پیشگیری از عفونت را به موقع مصرف کنید.

مواردی مانند نداشتن خونریزی ، باقیمانده جای زخم و آسیب نرسیدن به گرافت های کناری از ویژگی های یک روش مناسب و پیشرفته می باشد. بله، هزینه کاشت مو به تعداد گرافت های مورد نیاز بستگی دارد. با توجه به روش انتخاب شده کاشت مو گرافت ها به تعداد مورد نیاز از بانک مو برداشته میشوند. اگر هم عمل پیوند مو توسط بهترین دکتر کاشت مو در تهران انجام شود ، باز هم نتیجه نهایی به انجام مراقبت های لازم بعد از آن بستگی دارد. سپس در سال ۱۳۷۹ دوره فلوشیپ تخصصی جراحی پلاستیک پوست لیزر و پیوند مو را در کشور انگلیس به پایان رساند.

بهترین دکتر کاشت مو در تهران فردی است که سال ها در این زمینه خدمات پیوند مو ارائه داده است و کوله باری از تجربه در عمل های جراحی پیوند مو بدست آورده است. معمولا بعد از جراحی ، در نواحی پیوند مو سر متورم می شود. شما اضافه بر هزینه کاشت مویی که در کلینیک پرداخت خواهید کرد، باید اقلام مصرفی خاصی را برای مراقبت از نتایج پیوند مویتان تهیه نمایید که هرکدام هزینه جداگانهای خواهند داشت. در اینجا بهترین دکتر کاشت مو در تهران باید قبل از هر کاری داشتن شرایط مناسب برای پیوند مو بیمار را بررسی کند.

انتقال گرافت­ها (واحدهای پیاز مو) از یک بخش بدن به بخش دیگر را کاشت موی طبیعی می­گویند. از مهمترین این معایب میتوان به عدم تناسب موهای بدن با موی سر نام برد. در این روش میتوان عمل کاشت را بدون تراشیدن مو نیز انجام داد. البته میتوان پیرسینگ بینی با انژیوکت هم انجام داد. اما می توان با رعایت یک سری نکات و دقت کافی انتخاب درستی انجام داد.در ادامه مقاله به بررسی چند تا از ویژگی های بهترین دکتر کاشت مو در تهران می پردازیم.

کاشت مو جز یکی از عمل های زیبایی است که به دقت و ظرافت خاص پزشک نیاز دارد و زمانی یک نمونه پیوند مو با موفقیت و رضایت کامل انجام می شود که دکتر کاشت مو بهترین متد جراحی را با توجه به شرایط بیمار انتخاب کند. همچنین باید این نکته را در نظر بگیرید که آیا اجازه دارید گوشهایتان را در محل کار یا مدرسه سوراخ کنید، زیرا پس از سوراخ شدن گوش ها، بسته به نوع سوراخ کردن، نمی توانید چندین هفته آن را از گوش بیرون بیاورید.

بنابراین صرفا با مشاهده یک نظر مثبت درباره یک کلینک کاشت مو یا یک متخصص خاص، قانع نشوید. این دوره آموزشی زیر نظر دکتر حمیدرضا خراسانی برگزار میشود. سپس در سال ۱۳۷۵ برای اخذ مدرک کاشت مو اقدام کرده است و همیشه سعی می کند با شرکت در دوره های علمی و عملی انجمن کاشت موی آمریکا تکنیک های لازم برای کاشت مو را بروز نگه دارد. دکتر پیروز هاشمی از سال ۱۳۸۲ در زمینه زیبایی و کاشت مو فعالیت دارد و موفق به کسب بورد پیوند موی طبیعی کشور آمریکا شده است که مدرک او ، جزء معتبر ترین مدرک جهانی در زمینه پیوند مو می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید