به این سبک تعلق دارند

متخصص پیرسینگ شما، یک سوزن توخالی را داخل بینی می کند و سپس حلقه را در سوراخ قرار می دهد. کسانی که فکر سوراخ کردن زبان را در سر دارند باید تمام خطراتش را به جان بخرند. به علت احتمال ابتلا به عفونت قلبی، سوراخ کردن بدن در کسانی که ناراحتی مادرزادی قلبی دارند اصلاً توصیه نمیشود. وسایل یک بار مصرف و استریل، داخل یک پلاستیک دربسته ی مهر و موم شده قرار دارند. بدین منظور، زیورآلات را به مدت ده دقیقه در محلول آب نمک استریل قرار دهید. عمل زیبایی کاشت به طور معمول تحت پوشش بیمه های خدمات درمانی قرار نمی گیرد.

اگر شما هم جزء آن دسته هستید که همچنان مطمئن نیستید که آیا کاندید مناسبی برای کاشت مو هستید و یا اینکه این عمل زیبایی مناسب شماست و سوالات بسیاری در ذهن دارید کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید. در دوره آموزش کاشت مو در کلینیک هلیا، شما هم جلسات تئوری و هم جلسههای عملی را برای این کار پشت سر میگذارید چرا که به هیچ وجه نمیشود تنها با داشتن دانش تئوری و یا تخصص عملی، این فعالیت را انجام داد در واقع برای انجام این کار، باید ترکیبی از این دو را در اختیار داشته باشید پس از سپری کردن جلسههای تئوری، شما این شانس را خواهید داشت که کاشت طبیعی مو را در شرایط کاملا کنترل شده انجام بدهید.

شاید هم میدانند متقاضی برای این کار خیلی بیشتر از قبل شده و هر چه باشد کلینیکها با رعایت بهداشت بیشتری اقدام به این عمل میکنند. زیرا در این مراکز پیرسینگ در تهران نکات بهداشتی به خوبی رعایت شده و از بروز مشکلات مختلف جلوگیری می نماید. برای جلوگیری از بروز این عارضه، رعایت نکات بهداشتی الزامی است. قبل از آنکه از این محلول های ضد عفونی برای تمیز کردن پیرسینگ بینی استفاده کنید، باید آن ها را در آب گرم حل نمایید. برای آنکه درد پیرسینگ بینی را به حداقل برسانید، باید یک متخصص پیرسینگ باتجربه را انتخاب کنید.

شما می توانید با انتخاب یک متخصص پیرسینگ حرفه ای، انتخاب جواهرات و زیورآلات مناسب بینی، و مراقبت های لازم، درد بینی را به حداقل برسانید. به علاوه، متخصص پیرسینگ شما باید قبل از شروع کار، دست های خود را بشوید و از دستکش های یک بار مصرف استفاده کند. هنگام ورزش باید مراقب باشید تا پیرسینگ بینی تان آسیب نبیند. محلول آب نمک باعث افزایش خونرسانی در ناحیه ی بینی می شود و تورم، سوزش، درد و قرمزی را در ناحیه ی زخم کاهش می دهد. قرمزی، تورم، درد و حساس شدن، اولین علایم عفونت هستند.

اما اگر این علایم بیش از دو هفته به طول انجامیدند، باید نسبت به عفونت شک کنید. رختخواب شما باید تمیز باشد. دستان شما پر از باکتری و ناقل بیماری های عفونی هستند و ممکن است آن ها را به زخم بینی منتقل کنند. قبل از آنکه محل پیرسینگ بینی را لمس کنید، دستان خود را با آب و صابون بشویید. فشار خون قبل و بعد از کاشت چک میشود. از مزایای این تكنیك کاشت مو، طبیعی بودن خط رویش، مهندسی آن توسط تیم مجرب كاشت مو ، تراكم بالای مو در این روش، انجام آن در یك جلسه ومشاهده كردن موهای كاشته شده بعد از كاشت موی طبیعی كه به اندازه یك سانتیمتر است.

ريزش يا عدم ريزش موهای فرد در آينده در رابطه با وضعيت ژنتيکی وی بوده و ارتباطی با کاشت موی فعلی ايشان ندارد. به گفته متخصصان پوست و مو، مواد کراتینه بشدت به ریهها آسیب میرسانند و فرد اگر مستعد بیماریهای ریوی باشد ممکن است دچار مشکلات زیادی شود. مراکز کاشت مو بسیار زیادی در شهر تهران و دیگر شهرهای کشورمان تاسیس و در حال فعالیت هستند اما واقعیت این است که کاشت مو یک روش کاملا علمی است که علاوه بر تخصص ، نیاز به تجربه بسیار زیادی دارد. یکی دیگر از پیرسینگهایی که متاسفانه رواج پیدا کرده پیرسینگ ناف است که در افرادی که دارای نافهای فرورفته هستند، نتایج بهتری نسبت به نافهای برجسته در بر خواهد داشت.

از آن جایی که فولیکول ها از نواحی برداشته می شوند که نسبت به ریزش مقاوم هستند، نتایج ایده آلی را شاهد خواهیم بود. این روش در واقع به عنوان جایگزین کاشت مو fut معرفی شد، که در این روش گرافت های مو برخلاف روش fut بصورت تک تک از نواحی که دارای بانک موی قروی تری بودند که اغلب ناحیه پشت سر است استفاده می شود. کاشت موی طبیعی ، برای بیماران به صورت دائمی می باشد. بنابراین متقاضیان جوانی که هنوز ریزش موی آنها تثبیت نشده است به احتمال زیاد در آینده دچار ریزش مو خواهند شد.

البته پیرسینگ بینی که در حال خوب شدن است، دچار خارش می شود. بینی خود را دو بار در روز (صبح و عصر) با استفاده از آب گرم و صابون آنتی باکتریال یا محلول های ضد عفونی مجاز دیگر تمیز کنید. به طور کلی، باید بینی خود را روزانه یک یا دو بار به مدت حداقل هشت هفته توسط محلول آب نمک یا صابون آنتی باکتریال تمیز کنید. پیرسینگ عملی است که باید در محیطی کاملاً بهداشتی انجام شود به همین دلیل هم به آرایشگاهها مجوز انجام پیرسینگ داده نمیشود در زمینه تتو هم فقط برخی آرایشگاهها مجوز دارند، از این رو به دلیل شمار زیاد افراد خواهان تتو و پیرسینگ، اغلب در مکانهایی بدون تابلو و مجوز و کاملاً ناشناخته این قبیل کارها انجام میشوند.

هنگام آرایش و استفاده از اسپری و عطر، مراقب باشید تا این مواد به پیرسینگ بینی شما برخورد نکند. خونریزی لزوما نمی تواند نشان دهنده ی عفونت باشد، اما باعث می شود تا زخم شما دیرتر خوب شود و احتمال عفونت افزایش یابد. اگر پزشک کاملا باتجربه باشد آنقدر ظریف این موها را برمی دارد که تنها یک خط بسیار باریک می ماند.البته توجه داشته باشید وقتی موها کاشته می شوند بعد از 4 تا 6 ماه می ریزند و بعد از آن مجددا موها رشد خواهند کرد، به همین دلیل نباید نگران شوید چون ریزش بعد از کاشت طبیعی است.

تقریبا یک هفته تا ده روز طول می کشد تا گرافت ها در ناحیه اهدایی ثابت شوند، در این بازه زمانی نباید هیچ گونه فشار و آسیبی به فولیکول ها وارد شود. وجود قرمزی، درد، خروج ترشحات و تورم در هفته ی اول طبیعی ست. البته خروج ترشحات در هفته ی اول طبیعی است. اما اگر ترشحات سبز و زرد بیش از دو هفته ادامه پیدا کرد، باید به پزشک مراجعه کنید. ناحیه ناف چگونه باید تمیز شود؟ درد مداوم. پیرسینگ بینی عفونی شده ممکن است دردناک شود، مخصوصا وقتی برای تمیز کردن بینی آن را لمس می کنید. سوراخ کردن پرهی چپ بینی در زنان هندی به منظور به منظور افزایش باروری و بارداری بهتر انجام میشود.

هر چند این موضوع در مورد تمام انواع سوراخ کردن بینی صدق نمیکند! قبل از انجام این عمل بهتر است در رابطه با نتیجه مورد نظر خود با پزشک متخصص به بحث و گفتگو بپردازید تا از نتایج حقیقی آگاه شده و انتظارات واقعی داشته باشید. قبل از استفاده از زیورآلات بینی جدید، آن را ضد عفونی کنید. تا زمانی که پیرسینگ بینی خوب نشده است، از لوازم آرایشی و زیبایی در محل پیرسینگ استفاده نکنید. تک نگین درخشان و بلندی پیرسینگ زیبایی آن را دو چندان کرده و نظر ها را به سمت خود جلب می نماید. توصیه می شود پیرسینگ بینی را دو بار در روز تمیز کنید.

برای آنکه بینی شما دچار درد، قرمزی و تورم ناشی از عفونت نشود، باید آن را به طور مرتب تمیز کنید. در غیر اینصورت ممکن است پیرسینگ بینی شما دچار خونریزی و سوزش شود. به علاوه پیرسینگ بینی خیلی دیرتر از پیرسینگ گوش خوب می شود. به علاوه، برای کاهش حرکت، قطر حلقه نباید خیلی بزرگ باشد. با استفاده از یک سوزن خیلی کوچک جراحی، جراح قسمتی از پوست سر که پیوند را دریافت میکند را سوراخ خواهد کرد. نشانه های این سبک عبارتند از : لاک ناخن مشکی ، اکسسوری های فلزی و زیور آلات زیاد مثل دستبند های کوچک و گردنبند.

در این مقاله قصد داریم در مورد انواع پیرسینگ و عوارض آن صحبت کنیم. دیگر عوارض بعد از کاشت مو به روش BHT مشابه با دیگر روشهای کاشت مو است. با مراقبت از زخم بینی، می توانید حلقه ی بینی را بعد از حدود سه ماه در آورید. چگونه این گوشواره را روی بینی خود می بندید؟ این شیء خمیده در آن قسمت که مد نظر بوده که سوراخ شده و فرو می رود. مثلا برای سوراخ کردن لب و زبان، چون از بافتهای بسیار پر خون بدن هستند، احتمال خونریزیهای سخت و التهاب و عفونت شدید وجود دارد. عوارض عمومي خستگي، احساس ضعف، تب، سردرد، كاهش اشتها، تهوع و استفراغ، جوشهاي پوستي، دردهاي عضلاني و مفاصل، وجود خون در ادرار، زردي و .

افراد برای زینت دادن به اندام و قسمت های مختلف بدن به مراکز بهداشتی و مجاز مراجعه می کنند و قسمت های مختلف بدن خود را سوراخ می کنند توجه داشته باشید که برای جلوگیری از عفونت و عوارض دیگر باید به مراکزی که مخصوص این فعالیت هاست مراجعه کرد. تا زمانی که پیرسینگ بینی تان به طور کامل خوب نشده است باید آن را تمیز کنید. به خاطر داشته باشید که محلول آب نمک قوی یا نمک ید دار، باعث سوزش می شود و نباید برای تمیز کردن پیرسینگ بینی استفاده شود. به همین خاطر، این زنان برای زشت کردن صورت خود درون بینی هایشان مهره های زشتی گذاشته و صورت هایشان را خالکوبی می کردند.

به جز دیدو، باقی همه از پیشابراه عبور میکنند و این بیشتر رایج است؛ چرا که ادرار استریل، سبب جلوگیری از عفونت و در نتیجه، بهبود سریعتر میگردد . با این حال بهتر است بدانید که مراکز معتبر، هزینه مناسب را برای کاشت مو مراجعهکنندگان تعیین میکنند. این مواد، شامل مواد شیمیایی هستند که باعث ایجاد حساسیت یا عفونت می شوند. برای آنکه در ناحیه ی بینی دچار حساسیت نشوید، از زیورآلات استیل، تیتانیوم و طلای ۱۴ یا ۱۸ عیار استفاده کنید. البته تمیز کردن بیش از حد هم برای پیرسینگ بینی مضر است.

دیدگاهتان را بنویسید