تبادل نظر نی نی سایت

ژلاتین باعث بازسازی سلول ها می شود و به سلامت پوست کمک می کند : کلاژن و ژلاتین نه تنها به بازسازی سلولی کمک می کند تا پوست شما سالم تر به نظر برسد، بلکه در حفظ سلامت دندان ها، ناخن ها و مو نیز مهم است. مصرف ژله تاثیر مستقیمی برای سلامت دندان ها داشته و باعث می شود تا عملکرد گوارش شما به درست حفظ شود. مصرف ژل رویال به همراه عسل: مخلوط ژل رویال و عسل باعث خوش طعم شدن آن می شود چرا که ژل رویال ماده ای با طعم تند و ترش و زننده است و شاید برای همه خوشایند نباشد. بریلو طعم ها و رنگ های مختلف دارد و بسته به سلیقه خود می توانید ژله بریلو را تهیه کنید. با استفاده از طعم های مختلف بریلو یا با مخلوطی از چند طعم با رنگ های مختلف اثر زیبایی خلق کنید و تنوع بیشتری به کیک یا شیرینی خود بدهید.

افراد که مبتلا به آسم و اختلالات تنفسی،فشار خون بالا،مشکلات انعقاد خون،مشکلات خونی مانند هموفیلی،زخم معده،بیماریهای کلیوی هستند و افراد دیابتی باید از مصرف این دارو پرهیز کنند. این مقدار برای افراد بزرگسال است و برای کودکان از نصف این مقدار شروع کنید. تغذیه ای که به این تخم ویژه داده میشود همان ژل رویال است که باعث می شود این زنبور جثه ای حدود دو تا سه برابر زنبورهای دیگر داشته باشد و عمر آن تا ۴۵ برابر بیشتر از عمر یک زنبور معمولی باشد. ژل رویال ماده ای است که تحقیقات در مورد آن هنوز ادامه دارد و منابع مختلفی در مورد نحوه مصرف آن نظر های متفاوتی داده اند. ژل رویال ماده ای سریع فاسد شونده است و باید در دمای زیر صفر نگه داری شود. در مواردی پیشنهاد میشود، ژل به مقدار بیشتری در دورههای زمانی کوتاهتر مصرف شود که در آن حالت باید زمان توقف و استراحت ما بین دو دوره را بیشتر در نظر گرفت. انتخاب شویندههای ناحیه تناسلی فرآیندی توام با ریسک است و باید در گزینش برندها جوانب احتیاط را رعایت کنید. طریقه و شرایط نگه داری از ژله رویال بسیار مهم است چون این ماده سریعا فاسد می شود.ژل رویال در کندو به مدت ۳ الی ۵ روز باقی می ماند، در بیرون از کندو در دمای ۱۵ الی ۲۵ درجه تنها برای چند دقیقه میتوان آن را نگه داشت و در صورت نگهداری از ژل رویال در یخچال با دمای بین ۳ الی ۵ درجه سانتیگراد به مدت ۶ ماه و اگر آن را در فریزر با دمای منفی ۱۸ یا کمتر نگهداری کنید، به مدت ۲ سال کیفیت آن ثابت باقی میماند.

بعد از 72 ساعت فنجانهای اضافه شده که از طریق مصنوعی وارد کلونی شده را برداشته، لاروها را با دقت بسیار زیادی بیرون آورده و ژل رویال را به روش مصنوعی تولید میکنند. بعد از این مرحله برای مدت 1 تا 3 ساعت با هوای گرم خشک می گردد و در اندازه های استاندارد آسیاب و بسته بندی می گردد . برخی از موارد استفاده از ژله رویال شامل درمان دیابت نوع 2 ، بیماری های کبد، تب یونجه، آسم، مشکلات خواب (بی خوابی) ، ضعف و علائم ناشی از سرطان ، زخم پای دیابتی ، علائم یائسگی، ناباروری، زخم معده، کلسترول بالا و اختلالات پوستی است. عوارض جانبی درمان سرطان و شیمی درمانی، زخم های دردناک و زخم های دهانی است. از دیگر نکات جالبی که می توان درباره ژل رویال دانست، چگونگی تولید آن توسط زنبور عسل است. زمان مصرف ژل رویال چه ساعتی از روز است؟ ژل رویال به چه شکلی بهتر است مصرف شود؟

گروهی از اطبا در مورد مصرف ژل رویال به مصرف یک دوره حدودا ۴۰ روزه معتقد هستند اما توصیه میشود که ژل رویال را به صورت یک دوره ۳۰ الی ۹۰ روزه مصرف کرده و پس از مصرف مابین هر دوره استفاده ۱۰ الی ۳۰ روز از آن مصرف نکنید و مرحله بعد را پس از این دوره استراحت یا توقف ادامه دهید. بعد از پروتئینها میتوان گفت چربیها دومین ماده مهم موجود در ژل رویال میباشند که در حدود ۳ الی ۱۹ درصد آن را تشکیل میدهند؛ که حدود ۸۰ درصد چربیهای ژل را اسیدهای چرب آزاد تشکیل میدهند و بقیه آنرا اسید چرب خنثی یا اسیدهای چرب هیدورکربن تشکیل میدهد.مهمترین اسید چرب آلی که در ژل وجود دارد، ۱۰ هیدروکسی ۲ دسنوئیک اسید میباشد که برای تشخیص کیفیت ژل رویال از این فاکتور استفاده میشود. بهترین زمان مصرف ژل برای جذب بیشتر حدود ۱۰ الی ۱۵ دقیقه قبل از خوردن صبحانه است. مهمترین قندهای ژل رویال عبارتند از فروکتوز، گلوکز یا ساکاروز،مقدار کمی قندهای مالتوز، تری هادوز، مریدیوز،ارلوز وجود دارد. ژل روان کننده ایموشن علاوه بر مزیت هایی که در بردارد، یکی از مهمترین کارکردهای استفاده از آن برای خانم ها این امر است که سبب کاهش اصطکاک به هنگام رابطه جنسی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید