زیبایی لبهایی برجسته با تزریق ژل لب

فروش پودر ژلاتین صنعتی بهدلیل داشتن بافت خامهای رطوبت را جذب میکند و محصول را غلیظ می نماید پودر ژلاتین صنعتی بسیار پرطرفدار است. ستاره | سرویس مادر و کودک – ژل بازی و خمیر اسلایم پفکی، از محبوبترین ژل های اسلایم بین طرفداران آن می باشد که حالتی فانتزی و پف دارد و حس خوبی را به افراد منتقل می کند. پیشنهاد ما این است که سعی کنید واتر اسلایم های مورد علاقه تان را در خانه بسازید تا هم در هزینه ها صرفه جویی کنید و هم از مواد طبیعی استفاده کنید. اگر اسلایم کشش خوبی نداشت به دلیل وجود مایع لنز نیست؛ ممکن است جوششیرین را زیاد ریخته باشید. اگر ابروهای شما پرپشت و کامل هستند ، فقط ممکن است لازم باشد آنها را با مقداری ژل ابرو شانه کنید. فقط مطمئن شوید که آن را در ظرف نگهداری کرده و در یخچال قرار بدهید. فقط یک ژل ابرو به تنهایی باعث میشود ابروهای شما بی نهایت یکدست و براق به نظر برسند. همه مواد را با هم مخلوط کنید و روغن ویتامین E کمک می کند قوام مورد نظر خود برای ساخت ژل ابرو را بدست آورید. برای ساخت ژل رنگی ، برخی از رنگ ها را در یک کاسه کوچک بپاشید ، در صورت لزوم بیشتر اضافه کنید تا به رنگ مورد نظر برسید.

می توانید با استفاده از برس ژل را روی ابروهای خود بمالید تا ظاهر زیباتری پیدا کند. اگر تصمیم به ساخت ژل ابرو دارید می توانید این متن را دنبال کنید. عناصر لازم برای ساخت ژل ابرو رنگی شامل، ۲ قاشق غذاخوری قهوه استفاده شده یا مرطوب، ۱ قاشق چایخوری پودر کاکائو (برای رنگ روشن ، به مقدار کم استفاده شود)، ۲ قاشق غذاخوری روغن نارگیل، ½ قاشق چای خوری عسل خام و ۱ تا ۲ قطره ژل آلوئه ورا می باشد. اگر تصمیم به ساخت ژل ابرو رنگی هستید، می توانید از زغال فعال برای رنگ سیاه و پودر کاکائو برای رنگ قهوه ای استفاده کنید. در صورت وجود اطلاعات زیاد در مورد روند جراحی ایمپلنت، فرد بیمار از مطالعه حذف می گردید. نکته: با کج قرار دادن جامها در یخچال، ژله به صورت کج بسته میشود و ژله اریب به شکل زیر خواهید داشت. اگر این کار ها را انجام دادی و به نتیجه دلخواه نرسیدید، می توانید از از ژل ابرو رنگی استفاده کنید ، در غیر این صورت استفاده از ژل شفاف را توصیه می کنیم.

بعد از اینکه آبلیمو رو اضافه کردیم و مخلوط جوش اومد، نشاسته ذرت رو اضافه می کنیم و همونطور به همزدن ادامه میدیم تا سس کم کم قوام بگیره و غلیظ و شفاف بشه. آنها را مخلوط کنید تا کاملاً با هم ترکیب شوند و کار شما تمام شود. برای رفع این مشکل پیشنهاد میکنیم مقداری چسب چوب دیگر به خمیرتان اضافه کنید تا کشش خوبی پیدا کند. ژله نفتی یا وازلین اضافه کنید. اگر لازم است رنگ را روشن یا مخلوط را غلیظ کنید ، می توانید کمی پودر پیاز به آن اضافه کنید. مواد لازم برای ساخت این ژل ابرو از ۴/۱ فنجان آب مقطر (مقطر باعث کاهش باکتری های آینده میشود)، ۴/۱قاشق چایخوری ژلاتین، ۲/۱ قاشق چایخوری شکر (اختیاری)، ۳ قطره روغن اساسی رزماری (اختیاری)، ۲ قطره روغن ضروری اسطوخودوس (اختیاری)، در یک کاسه کوچک ، ژلاتین ، شکر و آب گرم را کاملا مخلوط کنید. آب داغ به حل شدن قند و ژلاتین کمک می کند. با مصرف ژلاتین مقادیر زیادی از گلیسین وارد بدن می شود که یکی از آثار آن، خواب راحت است.مطالعات نشان می دهد که گلیسین قبل از زمان خواب موثر است و هیچ عوارض جانبی ندارد. هیچ چیزی بهتر از یک دسر ژله ای نیست!

قدم آخر در ساخت ژل ابرو این است که آن را برای ۳ تا ۱۲ ساعت آینده کنار بگذارید تا کل معجون کاملا غلیظ شود و ماده ای ژل مانند ایجاد کند. ژله را می توانید با آب میوه و یا پوره میوه تهیه کنید اما ژله ای که با آب میوه تهیه شود صاف تر و شفاف تر می شود. استفاده از آب گرم به شما کمک می کند تا ژلاتین را به درستی در آن حل کنید. کاملاً هم بزنید تا صابون به طور کامل حل شود. حال کمی جوش شیرین به مواد اضافه کنید و مواد را هم بزنید. اگر به کمی سایه زدن احتیاج دارید ، می توانید از سایه چشم که همرنگ ابروهایتان هست را بردارید و در قسمت هایی که به آن احتیاج دارند ، کمی سایه بزنید. پودر کاکائو و زغال به کمک می کند تا ابروهای خود را پر کنید، در حالی که آلوئه ورا تمام موها را در محل نگه می دارد. برای ساخت ژل ابرو به ژل آلوئه ورا ، زغال فعال ، روغن ویتامین E و پودر کاکائو نیاز خواهید داشت. خوب است بدانید استفاده از روغنهای اساسی مانند رزماری و اسطوخودوس در ساخت ژل ابرو می تواند به خستگی ابروهای شما کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید