طرز تهیه ماهی شکم پر مجلسی به چند روش مختلف

در ادامه به یکی از روش های پخت این موجود دریایی که باعث میشه هم طعم لذیذی تری پیدا کنه هم گوشت خساک نرم تر بشه و عطر غذا اشتها رو تحریک کنه می پردازیم. برای طرز تهیه ماهی شکم پر در ماهیتابه، داخل ماهیتابه ای روغن بریزید و ماهی شکم پر را قرار بدهید و در ماهیتابه را ببندید تا ماهی کاملا مغز پخت شود. مواد لازم : خساک فیله شده : ۷۰۰گرم پیاز :یک عدد بزرگ و یک عدد متوسط فلفل دلمه : دو عدد متوسط زردچوبه : ۲ ق چ خ سیر :۴ حبه رب گوجه :۲ق غ خ خرما :۵ دانه درشت بدون هسته و چند تیکه شود پودر زنجبیل : یک سوم ق چ خ فلفل قرمز به اندازه ی تحمل نمک به مقدار لازم روغن به حد کافی قبل از دستور پخت اینو بگم که این وعده ی غذایی بصورت خوراکی برای ۴ نفر کفایت میکنه.

نیازمندی ها : ماده | قطعه تعداد | مقدار ماهی مرکب 0.5 کیلو پیاز 1 عدد گشنیز 150 گرم سیر 1 حبه لیمو عمانی مقدار لازم ادویه مقدار لازم پس از پاک کردن و فیله شدن ماهی ، هر ماهی مرکب به صورت تکه هایی هست که تو تصویر اول میبینید . بعدشم برترین نیست ؛ پر بیننده ترین سریال نتفلیکس هست. هر چه قدر که سریال «بازی ماهی مرکب (Squid Game)» درباره آدم هایی است که وارد یک بازی مرگبار شده اند، همانقدر نیز می تواند زنگ هشداری برای نشان دادن عواقب هولناک ارزیابی همه ی ابعاد زندگی با معیار پول باشد.

ماهی مرکب که در بنادر جنوب با نام های بومی خساک و انکاس شناخته می شود در کشور ما به دلایل شرعی مصرف ندارد و این ماهی صادر می شود . ماهی مرکب یا همون خساک معروف در کشور ما به دلایل شرعی مصرف نداره. نمک هم اضافه کنید ، غذا که بدون نمک مزه نداره غذاهای سرخ کردنی ، بده ، چربه ، مضرره اینو همه میدونن ! از بابت دما هم دمای 28 و29 برای انجل مناسب است در زمینه تغذیه ماهی انجل بسیار وسواسی است اما غذاهای عالی که دراین چندسال خودمان ازآنها بهره بردیم راعنوان میکنم که براساس مولدسازی حداقل 3 مورد ازاین غذاها رامیبایستی تهیه کنید.

در برخی از ماهی ها، این مسئله به دلیل عفونت زمینه ای باکتری یا قارچ ایجاد می شود، اما می تواند به یک بیماری کلیوی یا کبد نیز مربوط باشد. در مصارف خارجی بمنظور جلوگیری از خونریزی های ناشی از ضربه و یا جلوگیری و درمان عفونت های اگزودایی پوست از پودر آن به مقدار کافی بصورت موضعی استفاده می شود . تولید اسید معده را کاهش می دهد ، ترشحات لوکوسی بافت های پر خون را کاهش می دهد ، رطوبت را جذب کرده و با انقباض عروقی باعث جلوگیری از خونریزی می شود و در درمان عفونت های اگزودایی پوست موثر است .

از این رو باید با شرکت هایی در ارتباط باشند که به صورت تخصصی در زمینه تولید و عرضه انواع گوشت ماهی اوزون برون فعالیت دارند. به جای تمبرهندی می توان از آب لیمو یا آب نارنج نیز استفاده کرد. چون نه تنها بارها بازی ها از حالت عادلانه خارج شدند، بلکه بسیاری از قواعد بازی نیز نقض شدند. وی یادآور شد: پیامبر اسلام(ص) تنها آبزیان پولک دار و میگو را حلال اعلام کردهاند که میگو هم به این دلیل که تمام عمرش را در آب بوده و در همان آب تخمریزی و زندگی میکند، حلال اعلام شده است. سپس تفت میدیم و چند دقیقه ای با حرارت ملایم میگزاریم تا غذا آماده شود و تمام !

در حالی که مجری بازی قبلا به وضوح گفته بود که در تمام بازی ها برابری و انصاف حکمفرماست و بازیکنان فرصتی برای شروع دوباره در اختیار دارند، ولی اصلا اینطور نبود. آنجلها نسبتا تخت بوده و يا ماهيان از پهلو فشرده شده اي هستند كه اندازه بدن آنها تقريبا به 3 اينچ مي رسد. همانطور که در نکته قبل گفتیم، تقلب گسترده ای در بازی های مجموعه بازی مرکب ماهی وجود دارد که برخی از آنها به شدت آشکار هستند. مطمئنا با وجود دوربین های مدار بسته ای که در سرتاسر زمین های بازی وجود دارد، هیچ حرکتی نباید از دید نگهبانان به دور می ماند، ولی اینطور نیست.

تقلب دیگری هم در بازی پنجم، بازی پل شیشه ای وجود دارد. از بسیاری از این تقلب های این بازی اینطور برداشت می شود که ظاهرا تقلب هم جزئی از بازی است. سریال بازی مرکب ماهی سوای بازی های مرگباری که شخصیت ها در دام آن گرفتار شده اند، مضامینی همچون فقر، نابرابری و یأس را دستمایه قرار داده و البته به این نیز می پردازد که چطور بسیاری در شرایط نابرابر برای رسیدن به پول دست به هر کار غیراخلاقی می زنند.

مطمئنا در سریال بازی مرکب ماهی بازیکنان عملا به زور وارد بازی «بمیر یا برنده شو» نشده بودند، ولی این گمراهی تقریبا اشتباه نابخشودنی است که احتمالا بارِ نمایشی قوی دارد. همانطور که در نکات قبل گفتیم بازیکن ۴۵۶ از مزیت و برتری ناعادلانه ای برخوردار بود که توانست به کمک ۰۰۱ که از وی آی پی ها بود دائم برنده شود و زنده بماند. در آخرین لحظه بازی است که پیرمرد سنگ مرمریت خودش را به شماره ۴۵۶ می دهد تا او را برنده بازی کند.

بازیکن شماره ۰۰۱ با تومور مغزی و وضعیت جسمی اسفباری که دارد، به جای اینکه منتظر مرگ خود بماند، ترجیح می دهد خودش وارد بازی ها شود تا کمتر حوصله اش سر برود. هر رده به چند راسته و هر راسته به چند خانواده و هر خانواده به چند جنس و هرجنس به چندگونه تقسیم می شود. اون رو برای راحتتر آب پز شدن به چند تکه تقسیم میکنیم و آب پزش میکنیم . سیر رو کوبیده و یا رنده میکنیم و به پیاز اضافه میکنیم و تفت میدهیم ، بعد گشنیز خرد شده را اضافه و تفت میدهیم .

اون پیاز درشته رو سالادی خورد کنید و با روغن تفت بدید تا نزدیک به طلایی برسه ۳ حبه سیر داریم که باید با پهنای چاقو له کنیم و اگر با بوی سیر هم مشکل دارید مقداری نمک روش بپاشید و سیر له شده و نمک رو با هم آمیخته کنید و به پیازها منتقل کرده و با هم چرخ بدید فلفل دلمه رو اضافه کنید و یک قاشق چ خ زردچوبه و یک سوم ق چ خ پودر زنجبیل و فلفل قرمز هم هرچقدر تحمل داریداضافه کنید و تفت بدید تا رنگ ادویه ها واشه و از حالت خامی در بیان، خرماهای باقی مونده رو اضافه کنید و چرخ بدید مواد که خوب با هم تفت داده و میکس شدند فیله های خساک را اضافه کنید و تا زمانی تفت و چرخ بدید که فیله ها سرخ بشن .اون رب گوجه رو هم توی یک ماهیتابه ی جداگانه توی روغن تفت بدید و سرخ که شد به مواد اضافه کنید.مواد رو با هم مخلوط و چرخ بدید و شعله ی زیر غذا رو دمکشی کنید تا جا بیفته ( روغن غذا بیاد بالای غذا بایسته ) حدودا ۱۰ دقیقه برای جا افتادن غذا کافیست.

در ابتدا باید بگوییم که در اینجا به بخش هایی از طرح داستان پرداخته ایم. در ابتدا برای تولید مثل ماهی ها یک فارم ایجاد می شود. همانطور که می دانید اوزون برون یکی از ماهی های خاویاری بوده که در شرکت های مختلف ایرانی به منظور تولید این محصول مد نظر بوده و از آن استفاده می شود. و اجازه بدهید همه ی مواد با هم خوب بپزند و همه به خورد هم بروند.

دیدگاهتان را بنویسید