طرز تهیه ژله بریلو خانگی یا سس براق برای روکش کیک با نشاسته ذرت

در انتهای کار به ژله ۵-۶ ساعت و اگر می توانید ۱ شب زمان دهید. لذا اگر در دستور آشپزی ورقه ژلاتین بود و شما آن را در دسترس نداشتید می توانید با خرید پودر ژلاتین آن را جایگزین ورق ژلاتین کنید. بنابراین در صورتی که بخواهید در رابطه های زناشویی خویش به اوج لذت جنسی نائل آیید، می توانید ژل ایموشن قرمز را خریداری نموده و از آن ها پیش از انجام مقاربت های جنسی خود استفاده به عمل آورید. تراشه سازان به یک ماده­ای نیاز دارند که سرعت زیادی داشته باشد DNA خیلی شبیه به یک سخت دیسک کامپیوتر است که اطلاعات ثابت را ذخیره می­کند. کسانی که از این سرمایه استفاده میکنند ،بیشتر از دیگران در مصاحبههای شغلی و استخدام موفق میشوند؛ زیرا امروزه همۀ افراد به میزانی مدارک تحصیلی و سابقۀ کاری برای اشتغال دارند. این ماده به دو شکل پودری و ورقه ای وجود دارد، هر ورق ژلاتین بزرگ معادل یک قاشق مرباخوری پودر ژلاتین است.

وجود اسید فولیک در پودر ژلاتین برای حفظ سلامت مو و جلوگیری از نازک شدن و ریزش مو موثر می باشد؛ همچنین این ماده سرشار از ویتامین های گروه B بوده که برای درمان افسردگی های خفیف و کاهش استرس است. در مطالعه 103 بیمار مبتلا به سرطان، مصرف ژل رویال (1 گرم در روز) باعث بهبود زخم های دهان و کاهش زمان بهبودی شد. مالیدن ژل آلوورا به پوست سر باعث می­شود مواد آن به زیر پوست نفوذ کند و باعث بهبود وضعیت خشکی پوست و تقویت مو ­شود. بعد از این که شکر به خوبی در آب حل شد آب لیمو را به شکر حل شده اضافه کنید و سپس نشاسته حل شده را به مواد ژله بریلو بیافزایید و مواد را آنقدر هم بزنید تا غلظت دلخواه ژله ایجاد شود. حال وقت آن است که رنگ را داخل کاسه بریزید، مقدار دو قطره کافی است. بعد از اسفنجی شدن ژلاتین یک ظرف را به ارتفاع چهار سانتی متر از آب پر کنید و روی حرارت قرار دهید، ظرف ژلاتین را داخل آب قرار دهید و اجاز دهید ژلاتین رقیق شود، در آخر آن را هم بزنید تا رقیق شود. همچنین ادعا شده است که ژلاتین، التهاب روده افراد مبتلا به سندرم روده تحریک پذیر را از طریق ایجاد یک لایه پوشاننده کاهش میدهد.

ژلوفن برای کاهش و تسکین دردهای التهابی همانند التهابهای روماتیسمی مفاصل و همچنین پوکی استخوان، دردهای خفیف، دردهای ناشی از آنفلوآنزا، دندان درد، سردرد، سرماخوردگی، درد عضلانی،درد قاعدگی و سردردهای میگرنی استفاده می شود. یکی از کاربردهای مهم این ماده علاوه بر درمان دردهای استخوانی مثل آرتروز، استفاده از نوع پودری آن برای چاق کردن صورت و مراقبت های پوست و مو است. برای یافتن راههای درمان و پیشگیری از این بیماری تعداد زیادی جستجو صورت گرفته و یکی از موارد، بررسی ژل رویال است. پودر ژلاتین با خشک شدن این ماده ساخته میشود و سپس به صورت پودر شده درمیآید. از پوست و استخوان گاو، در تولید آن استفاده میشود. آمینو اسید موجود در ژلاتین معمولا در استخوانها و ارگانهای برخی حیوانات پیدا میشود. همچنین اسید آمینه های موجود در ژلاتین علاوه بر مفید بودن برای پوست، مو و ناخن، سبب بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن نیز می شود. همانطور که گفتیم ژلاتین یک ماده مفید کلاژن دار است که برای پیشگیری و درمان بیماری های مربوط به استخوان و مفاصل کاربرد زیادی دارد.

کپسول ژلاتین کاربردهای فراوانی در درمان بیماری های استخوانی مانند آرتروز، شکستگی استخوان، پوکی استخوان و تقویت مفصل استخوان و ناخن دارد و به راحتی در دسترس افراد است. مطالعات نشان داده که گلیسین باعث افزایش حافظه و تمرکز می شود و مصرف آن اختلالات سلامت روان مانند اسکیزوفرنی را درمان می کند، گلیسین موجود در ژلاتین برای مغز بسیار اهمیت دارد و نباید از آن غافل بود. روش استفاده از پودر ژلاتین بدین صورت است که باید در کاسه پودر ژلاتین را با آب سرد مخلوط کنید. روش دوم: هر قاشق از پودر ژلاتین را با یک قاشق شکر مخلوط کنید و آب به آن اضافه کنید، مواد را هم زده و به روش اول در ظرف آب قرار دهید تا رقیق شود، در این روش شکر از گلوله شدن ژلاتین پیشگیری می کند. 1. روش اول: هر سه ماده را در ظرفی با هم دیگر مخلوط کرده و هم بزنید تا ماسک غلیظ و یک دست شود. آب اضافی مو را با استفاده از حوله از روی مو بگیرید . پودرژلاتین درواقع ژلاتین خشک شده است که به دانه های ریز تبدیل شده و باعث پراکندگی یکنواختی آن در ظرف می شود، ورقه ژلاتین هم ژلاتینی است که روی ورقه خشک شده، این ورقه ها محصول نهایی را درخشان تر می کنند اما از نظر خواص غذایی هر دو یکسان هستند و از کلاژن حیوانات تهیه شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید