عجیب ترین آئین های مذهبی هند +عکس

شما همچنین میتوانید چای بابونه را به صورت یخ درآورده و در موضع بگذارید تا از درد و سوزش و تورم آن جلوگیری. انگشتان را به آرامی به دور نوک سینه مالیده و با عقب و جلو کردن و تکان دادن جواهر داخل سوراخ، پیرسینگ را به طور کامل تمیز کنید. 8- بهبودی کامل پیرسینگ 6 تا 10 هفته طول می کشد. موهای ناحیهی بانک مو باید یکی دو روز پیش از عمل جراحی ایمپلنت مو تراشیده شوند تا همهی فولیکولهای موجود در آن ناحیه فعال شده، گرافتهای مویی با طول حدود یک میلیمتر را در اختیار پزشک قرار دهند.

به خاطر داشته باشید که روند خوب شدن پیرسینگ ناف ممکن است تا یک سال به طول انجامد. در کاشت مو به روش fit معمولا از جراحی چیزی دیده نمی شود. اولین و مهمترین چیزی که باید در درمان هر چه بهتر و سریعتر پیرسینگ نوک سینه در نظر داشته باشید، تمیز نگه داشتن محل سوراخ شدگی است. اجازه دهید کف یک تا دو دقیقه روی محل باقی مانده و سپس با آب تمیز آن را آب بکشید. سپس در تهران به فعالیت خود ادامه داد.ایشان برای به روز نگه داشتن به طور مرتب در کنگره های تخصصی پوست و مو در داخل و خارج از کشور شرکت کرده است.

پیرسینگ را برای چند دقیقه در آب خیس کنید، سپس یک یا دو قطره از ماده ی تمیز کنندهی آنتی باکتریال را روی انگشتان ریخته و بمالید تا کف کند. اگر شما جزء کسانی هستید که دارای بانک مو قوی و فولیکول مناسب برای اهدا به بخش طاس سر خود هستید، به احتمال زیاد کاشت مو گزینه درمانی مناسبی برا شما است. استفاده از پیرسینگ ناف نامناسب منجر به عفونت نمی شود، اما ممکن است شما را دچار واکنش های آلرژیک کند. پیرسینگ سزار با طرح های مختلف تولید شده که شما طرح های زیبای آن را در تصویر مشاهده می کنید.

وقتی به تیم این کلینیک نگاه می کنید متخصصان باتجربه ای را مشاهده می کنید که در کارشان بهترین هستند و در یک کلینیک مجهز کار را پیش می برند. چای بابونه.یک چای کیسه ای بابونه ای را داخل آب جوش بگذارید.بگذارید تا سرد شود.حداقل بیست دقیقه زمان دهید.یک گلوله ی کتانی درست کنید و آن را داخل چای غوطه ور کنید و ۵ دقیقه بگذارید بماند.این کار را یکبار در روز انجام دهید. از لباس های گشاد و حدالامکان کتانی یا نخی استفاده کنید پوشیدن لباس هایی از الیاف مصنوعی و پلاستیکی توصیه نمیشود.

از داروهای مسکن استفاده کنید.اگر محل پیرسینگتان درد یا خارش دارد از داروهای بدون نسخه و مسکن استفاده کنید.از داروهای ضد التهاب غیر استروییدی استفاده کنید. اگر پیرسینگ شما به طور طبیعی بهبود یافت ولی به طور اتفاقی به جایی گیر کرد ویا کشیده شد و یا روی آن خوابیدید یا با آب استخر دچار حساسیت شد و حالا احساس ناراحتی دارید و حالا ممکن است احساس سوزش داشته باشید.پیرسینگ شما به خاطر جواهرات آویز شده که ممکن است شل یا چسبان باشند نیز دچار حساسیت میشود.این علائم میتواند شامل قرمزی و سوزش و ناراحتی بدون درد یا ترشح باشد.محل را با محلول آب نمک شستشو دهید و با آن مثل یک زخم تازه برخوردکنید.

این نوع از پیرسینگ، به شکل قطره اشک است و در محلی که مهره قرار دارد بسته می شود. همچنین محلی که برای انجام این کار به ان مراجعه می کنید ، باید از لحاظ بهداشتی و وسایل قابل استفاده برای سوارخ کردن گوش تمیز باشد . یادگیری کاشت طبیعی مو از افرادی که در تمام کشور شناخته شده هستند و به واسطه تجربههای بسیار موفق در زمینه پیاده کردن این فعالیت، دستاوردهای قابل توجهی داشتهاند، یک فرصت ایدهآل برای شما خواهد بود. همچنین فردی که عمل پیرسینگ را انجام میدهد از مراقبتهای لازم آگاهی داشته و آن ها را توصیه میکند تا هیچ گاه مشکل غیر قابل جبرانی به وجود نیاید.

آسیب کمتری به پوست سر وارد میکند. به علاوه نوک این تفنگ ها آنچنان تیز نیست و آسیب زیادی را به گوش وارد می کند. در چندهفته اول سعی کنید بر روی پیرسینگ فشار وارد نکنید پس بهترین حالت خوابیدن به پشت و پهلو است در حالی که خوابیدن به شکم سبب اعمال فشار زیادی بر روی پیرسینگ خواهد شد. پاسخ های آلرژیک چندساعت تا چند روز پس از پیرسینگ اولیه اتفاق می افتد.به طور طبیعی پاسخ بدن به پیرسینگ فلزی ایجاد حساسیت خواهد کرد.نشانه های آلرژی شامل:خارش موضع که منجر به راش پوستی میگردد،گرماده بودن محل پیرسینگ،باز شدن سوراخ پیرسینگ ، تورم یا التهاب موضع.در پاسخ به آلرژی پوست شما ممکن است در اطراف آویز جواهری شل یا سفت شود.

از پزشک خود در مرکز تخصصی کاشت موی هلیا بپرسید که کدام شامپو برای شما مناسب میباشد؛ و روز بعد از آن روی موهای کاشته شده و بخشهایی از پوست سر که تحت عمل جراحی قرار گرفته است استفاده نمایید. پیوند موی طبیعی در بیمارستان گاندی، توسط دکتر محسن پیروز هاشمی به عنوان متخصص انجام می شود. جواهری که در ناحیه نصب شده باید ۶ تا ۱۲ ماه در موضع باقی بماند اگر زودتر از موعد به خارج کردن آن اقدام کنید ممکن است سبب بسته شدن سوراخ شود یا اینکه به پرسینک مجدد نیاز باشد و یا در هنگام استفاده از دیگر جواهرات دچار درد و حساسیت شود.

بعد از انجام پیرسینگ ،خونریزی ، ناراحتی ،جای زخم پدیده ای عادی است.اما شما باید به دنبال علائم عفونت در خودتان باشید.هنگام عفونت معمولا موضع دچار تورم و قرمزی میشود.حتی ممکن است محل پیرسینگ گرم تر از نواحی دیگر باشد و ترشحات زرد ، سبز و یا قهوه ای بدبو داشته باشد.تب نیز میتواند از علائم عفونت پیرسینگ باشد. مو به یکی از بزرگترین دغدغه های افرادی تبدیل شده است که به علت های مختلف از جمله ارث، استرس، تغذیه و عوامل مختلف دیگر دچار ریزش مو شدهاند. به جای یک منحنی هموار، این نوع از پیرسینگ در انتهای خود دارای یک منحنی به شکل انتهای حرف J انگلیسی ست.

پیرسینگ از قسمت گوی کوچک به قطر 0،5 سانتیمتر بصورت پیچی باز می شود.این پیرسینگ از جنس استیل با کیفیت ساخته شده است. بهتر است قبل از انتخاب مرکز زیبایی مورد نظرتان، تحقیقات کاملی را انجام دهید و با علم بر تجربه کلینیک و پزشک آن، اقدام به کاشت مو نمایید. اگر به دنبال بهترین کلینیک کاشت مو در تهران هستید، می توانید کاشت موی طبیعی را در کلینیک دکتر رضایی تجربه کنید. مخصوصاً حلقه را با جواهرات نقره تعویض نکنید زیرا به زخم آسیب زده و باعث ایجاد واکنش آلرژیک می شود.

البته بسته به موقعیت سوراخ گوش، میتوان از مدلها و جواهرات مختلفی استفاده کرد. اگر در پیرسینگ نافتان مشکلی ایجاد شد ابتدا مشکلتان را شناسایی کنید تابتوانید با آن برخورد مناسب کنید.مراقب ترشحات و درجه ی درد یا قرمزی و تورم یا هرگونه تغییر فیزیکی در ناحیه پیرسینگتان باشید این تغییرات می تواند شامل جابه جاشدن جواهرات یا باز شدن ناحیه گردد.بسته به علائم پیرسینگ شما ممکن است دچار حساسیت ، عفونت ،آلرژی به فلز شده باشد. برداشت مو در روش FUE و FUT به صورت دستی بود، در صورتی که در این روش با دستگاه انجام میشود. فقط مطمئن شوید که آب کاملاً تمیز و تازه است.

وقتی ناف خود را تازه سوراخ کردهاید، باید از پیرسینگ های مناسب استفاده کنید. این نکته بسیار حائز اهمیت است که به مرکزی مراجعه کنید که سابقه طولانی در انجام کاشت مو داشته باشد و کلیه مراحل کاشت مو را منطبق بر دانش روز پزشکی انجام دهد. از محصولات حاوی بنزآلکونیوم کلراید هم خودداری کنید چون سبب صدمه به روند بهبودی پیرسینگ خواهد شد. درست است که تماس دست های تمیز و شسته شده برای تمیز کردن موضع مشکلی ندارد اما سعی کنید از لمس کردن و چرخاندن پیرسینگ یا بازی کردن با آن خودداری کنید چون این کار سبب حساس شدن موضع میگردد.

اگر خونهای خشک شده با این کار از بین نرفت با استفاده از یک گوش پاک کن به آرامی و ملایمت آنها را پاک کنید. پیرسینگ بینی معمولا منجر به خراشیدگی با زخم به خصوص از نوع کلوئید می شود که کلوئید نوعی از جوشگاه است که بر اثر پرسازی بافت کلاژن در محل زخم های پوست و یا شکاف های جراحی، تولید شده و رشد می کند. پمادها روی موضع را میپوشانند و از تماس پیرسینگ با هوا جلوگیری میکنند.این پمادها سبب ایجاد رطوبت شده و محل را مستعد رشد باکتری ها میکنند حتی ممکن است حاوی مواد آنتی باکتریال باشد که موضع را خشک میکند و سبب عفونت میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید