پیرسینگ اعضای بدن چه عوارضی ایجاد می کند؟

تکنیکی که برای خواب مو ها، فرم دهی آن و همچنین ایجاد یک تاج زیبا برای موها نیاز است را هرکسی ندارد و این تکنینک ها تعیین کننده یک ابروی طبیعی و زیبا هستند که باید در انتخاب کلینیک معتبر و هم چنین متخصص کاشت و تکنسین ها دقت کافی را به کار گرفت. در این روش گرافت هایی که برای کاشت در ناحیه موها نیاز است، به صورت تکی بوسیله دستگاه از بانک مو برداشته می شوند و با طراحی یک فرم برای ابروها به قسمت مورد نظرپیوند زده می شوند. در قسمت موی کاشته شده خارشی بوجود می آید که کاملا طبیعی است و یکی از مراحل بهبودی است اما اگر این خارش ادامه پیدا کرد باید به پزشک خود مراجعه کنید تا مبادا عفونتی در ناحیه کاشت به وجود آید.

از اهداف اصلی پرسنل و مدیریت کلینیک کاشت مو نوین هیر است که سیزده سال سابقه ما خود گواهی بر این امر بوده است. کدام روش کاشت مو، موهای نداشته ما را به ما بازمیگرداند. در روشهای قدیمی کاشت مو، فولیکولهای برداشت شده درون مایعی به نام سرم قرار داده میشدند و بخشی از آنها از بین میرفتند؛ اما در روش SUPER FUE PLUS با توجه به شرایط فراهم شده، کمتر از ۵ درصد فولیکولها از بین میروند. به همین خاطر، کاشت خط مو با استفاده از دستگاه Implant SUPER FUE PLUS، باعث رسیدن به تراکم حداکثری و حالتی کاملاً طبیعی میشود.

در واقع این روش جدیدترین روش کاشت مو میباشد که در آن چیزی حدود چهار برابر تراکم بیشتر از سایر روشها را شاهد خواهیم بود و همچنین به دلیل کاشت در سایز میکرو، طبیعیترین خط رویش را نیز دارد. همچنین در مرحله برداشت فولیکولها، به ریشه موها هیچ گونه آسیبی وارد نمیشود. در این روش برداشت توسط پانچ های دستی انجام شده و مرحله نگهداری و جداسازی نیز همچنان انجام میشود، که در هر دو مرحله امکان آسیب به فولیکولهای مو وجود دارد. معمولا مرحله بهبودی حدود 10 تا 15 روز طول میکشد.

در مورد هزینه هایی که بابت پیوند مو باید بپردازید باید گفت که معمولا با توجه به مقدار گرافت هایی که موهای شما نیاز دارد تا به فرم دلخواه شما برسد هزینه ها نیز متفاوت است. جدیدترین روش کاشت مو یعنی روش MICRO FIT در پیوند مو هم کاربرد دارد و یکی از روش هایی است که روز به روز به محبوبیت آن اضافه می شود. با بررسیهای دقیق و تخصصی که در خصوص کاشت مو و ابرو انجام دادیم، میتوانیم کلینیک تهران بیوتی را به عنوان یکی از معتبرترین و بهترین کلینیکهای کاشت مو به دلیل در اختیار داشتن پزشکان متخصص حرفهای و باتجربه به شما معرفی کنیم.

ضمناً تهران بیوتی سنتر در سال ۹۹ به عنوان برترین کلینیک کاشت مو و ابرو از طرف انجمن پیوند موی ایران انتخاب گردیده که یکی از مهمترین دلایلی است که این مجموعه را به انتخابی درست و حرفهای تبدیل کرده است. قیمت کاشت مو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، البته که هزینه پیوند مو کلینیک ستاره ایران نوین با توجه به تجربه ی متخصصان کاشت مو کلینیک ستاره ایران نوین است. با توجه به هزینه های بالایی که یک عمل پیوند مو برای کلینیک دارد قیمت کاشت مو را بطور معمول می توان قیمتی بین 4 تا 5 میلیون تومان تخمین زد و قیمت های دیگری که بسیار پایین و یا نجومی هستند، منطقی نبوده و خارج از عرف می باشند.

با توجه به یک دست و یک جهت بودن شکافها، موها بعد از رشد حالت خواب و نمای کاملاً طبیعی دارند. مراقبت از ذهن و دوری از استرس که یک عامل مهم در ریزش مو میباشد و داشتن خواب کافی تأثیر زیادی در نتیجه نهایی کاشت مو دارد. در کاشت مو،بدن به دلیل اینکه از موی خود شخصپیون زده میشود و فولیکول خود شخص را انجام میدهد بدن هیچ واکنشی را نشان نمی دهد و هیچگونه آلرژی و پسزدنی را به همراه ندارد زیرا بدن مو را بیگانه تلقی نمیکند.یک پزشک با تجربه میتواند به ظریف ترین شکل ممکن موهارا برداشت کند که فقط یک خط کاملا باریک می ماند که در این مرکز تخصصی با داشتن ماهرترین پزشک متخصص این امکان را میدهد که با بهترین شکل مو ها را برای بیماران می کارد.

کلینیک کاشت مو ایران FIT ، کاشت مو به روش FIT را با موفقیت زیاد بکار گرفته و برای سال ها مورد توجه بیماران قرار داشته است. بیشتر بیماران در طول جراحی هشیار هستند و فقط به بی حسی موضعی در قسمتهای اهداکننده و گیرنده پوست سر نیاز دارند که باعث بی حس شدن پوست سر میشود. بعد از عمل جراحی پیوند مو متوجه رشد نامناسب موهای آن ناحیه خواهید شد که این مسئله به علت برداشت گرافت ها از قسمت سر، طبیعی می باشد و شما می توانید با اصلاح و کوتاهی به موقع آن ها ظاهر زیبای ابروهایتان را حفظ کنید.

بعد از انجام جراحی ممکن است به علت استفاده از داروهای بی حسی در قسمت پیشانی و ناحیه ابروها مقداری ورم را مشاهده کنید که به سرعت از بین خواهد رفت. هنگامی که می خواهید یک جراحی زیبایی مانند کاشت مو را انجام دهید، مراجعه به متخصصان در آن زمینه بسیار مهم است. چرا که کاشت مو فرایندی نیست که طی یک ساعت به پایان برسد و نیاز است که فرد در پروسه کاشت مو، چند ساعتی را در کلینیک سپری کند. پزشک متخصص کاشت مو با توجه به وضعیت سلامتی فرد و میزان بانک موی او، مناسبترین روش کاشت مو را برای او انتخاب میکند.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، افراد بسیاری هستند که به دلایل مختلفی مانند ژنتیک، بیماری، حادثه و استرس دچار ریزش موی شدید شده اند، معمولاً این افراد از روشهای درمانی مانند داروها یا محلولهای موضعی نتیجه مناسب نخواهند گرفت و باید به دنبال یک راه حل قطعیتر باشند. به همين دليل، پزشكان و دندانپزشكان این افراد، معمولاً قبل از جرمگيري دندان و جراحيهاي ديگر، براي آنها آنتيبيوتيك تجويز ميكنند. با اینکه این روش تراکم موهای کاشته شده را افزایش داده و بدون دخالت دست انجام میشود، اما هنوز هم به دلیل ایجاد وقفه بین استخراج و پیوند گرافت های مو احتمال آسیب به آنها وجود دارد.

بنابراین به منظور در امان نگه داشتن فولیکولها از آسیب، آنها را در محوطهای سربسته، کاملاً استریل و حاوی مواد مغذی به نام HGP، نگهداری میکنیم. داشتن یک رژیم غذایی غنی از مواد معدنی، ویتامینها و پروتئینها که باعث تقویت و رشد بیشتر فولیکولهای مو میشود. روش های پوششی مانند تاتو در چند سال گذشته به علت این ناراحتی ها فراگیر شده است، اما بهترین کاری که می توان در قبال زیبایی خود با داشتن ابروهای دلخواه داشت، پیوند مو می باشد. روش MicroFIT امکان ایجاد کانالهای پیوند و کاشت گرافت ها را به صورت همزمان فراهم میکند و در صورت وجود بانک موی مناسب، نتیجهای با نهایت تراکم را میدهد و دلیل آن پیوند فولیکولهای سالمیست که مدت زمان بسیار کوتاهی خارج از بدن بوده اند.

در نهایت تاریخ عمل تعیین میشود و البته قبل از آن توصیههایی به شما ارائه خواهد شد تا نتایج بهتری از کاشت بگیرید. هزینه دقیق این عمل زیبایی با توجه به موارد ذکر شده قابل ارائه نمیباشد؛ اما قیمت تقریبی کاشت با توجه به روش کاشت بین 4 تا 9 میلیون تومان متغیر است. هزینه تقریبی کاشت مو در روش MFIT بین ۱۵ تا ۱۸ میلیون تومان در کلینیک خانه سفید می باشد. نخستین روشی که برای پیوند مو استفاده می شود روش FUT می باشد.

البته باید توجه داشت که موهای پیوند زده شده پس از 4 تا 6 ماه می ریزند و سپس موها رشد مجدد خوهند داشت . کاشت مو طبیعی در کلینیک ستاره ایران نوین با تراکم بالا انجام می شود و گرافت های شما را از بخش بانک موی شما برداشت می کنند. قبل از عمل کاشت طبیعی موی سر حتما پزشک معالج خود در کلینیک را نسبت به وجود بیماری خاص یا مصرف هرگونه دارویی مطلع گردانید، چرا که برخی از بیماریها یا داروها در روند رشد موها تداخل ایجاد مینمایند. افرادی که ابروهای پرپشت و دلخواه خود را ندارند از نازک و کم پشت بودن ابروهای خود ناراحت هستند و خواهان ابرویی مطابق و مناسب میل خود می باشند.

متاسفانه در برخی از کلینیک های کاشت مو، این کار توسط دستیار پزشک و یا افراد غیر حرفه ای انجام می شود؛ در صورتی که تجربه و تخصص متخصص کاشت مو حرف اول را در این زمینه می زند. نتیجه نهایی کاشت مو به عوامل مختلفی از جمله سن متقاضی و شرایط جسمی او، تجهیزات مورد استفاده و مهارت پزشک بستگی دارد. عسل قرن هاست که به عنوان یک درمان زیبایی در آماده سازی پوست و مو مورد استفاده قرار می گیرد. دوره رشد موهای کاشته شده معمولا یک پروسه نسبتا طولانی مدت است و یکی از مراحل کاشت مو با حساسیت بسیار بالاست.

عوارض کاشت ابرو خیلی ناچیز و زودگذر است، و مانند عوارض کاشت مو نیست که دوره نقاهت طولانی داشته باشد و عوارض سنگینی برای شما داشته باشد، عوارض پیوند مو به خاطره خون ریزی های بسیار زیاد عمل جراحی است که معمولا پیوند ابرو خون ریزی زیادی ندارد و جزء عمل های جراحی بدون عوارض است! در این روش دیگر نیازی به تراشیدن و کوتاهی موها در قسمت بانک مو نیست و هم چنین برداشت گرافت ها بصورت بسیار کمتر و بسیار ظریف تر انجام می شود و به همین دلیل جای برداشت و کاشت با عوارض بسیار کمتر و محدود تری مواجه می شوند و این یک مزیت محسوب می شود که بسیاری از علاقه مندان انجام پیوند مو و همچنین کاشت ابرو را ترغیب می کند که جراحی خود را با این روش انجام دهند.

عفونتهای جراحی معمولاً ۳ تا ۷ روز پس از عمل رخ میدهد. کاشت مو عبارت است از پیوند فولیکولهای مو گرفته شده از ناحیه (معمولاً) پشت سر در جایی که مو متراکم است، به قسمتهایی از سر که دچار ریزش شده اند. روند انجام کاشت مو به روش MicroFIT نیز همانند سایر روشها و شامل برداشت موهای سالم از بدن خود فرد و پیوند آن به ناحیه مورد نظر میباشد. از دستکاری این ناحیه باید خودداری شود، چرا که باعث خونریزی خواهد شد. در صورت تغییر و آسیب دیدن مو یا عوارض احتمالی که ممکن است روی پوست شما ایجاد شود، باید مرتباً با پزشک در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید