کاشت موی طبیعی و ترمیم مو

ممکن است در ابتدا برایتان ناراحت کننده یا عجیب باشد، اما اگر زیاد به آن دست نزنید به زودی احساس راحتی خواهید کرد. به طور کلی ، پیرسینگ ابرو ، نسبت به سایر پیرسینگ ها احساس درد کمتری را به همراه دارد ؛ زیرا اعصاب زیادی روی ابروی شما وجود ندارد . زیرا مواد شیمیایی موجود در این محصولات می تواند باعث تحریک پوست و ایجاد زخم و سایر مشکلات شود . علاوه بر این بهتر است تا زمانی که پیرسینگ ابرو بهبود پیدا نکرده ، پوست صورت و اطراف ابرو را نیز با موم یا وکس ، اپیلاسیون نکنید .

برای پیوند مو در این شیوه از میکرو پانچهای بسیار کوچک استفاده میشود که جای زخم آنها تقریباً قابلمشاهده نیست. از روز سوم بعد از عمل میتوانید موهای خود را بشویید، و برای 5 روز اول بعد از عمل شستشو باید با ملایمت بسیار زیادی انجام شود. بعد از اینکه پیرسینگ را در آورده و زمانی که قصد گذاشتن پیرسینگ جدید را دارید، باید محل پیرسینگ را تمیز و ضدعفونی کنید. این کار را باید سریع انجام دهید. اما متأسفانه ، در طول درمان ، این کار تقریبا غیر ممکن است و ممکن است باعث ایجاد آسیب و عفونت در محل پیرسینگ ابرو شود .

برخی از این مدلها با نام پیرسینگ ابرو فنری شناخته میشود که میتوانید محبوبترین انواع آن را در ادامه خریداری کنید. روش های مختلفی برای کاشت مو و پیوند موی طبیعی وجود دارد ، روش FIT یک متد غیر جراحی است که تعداد موهای کمتری را می توان از طریق آن کاشت. اما گروهی از زیباجویان ساکن شهر تهران نیستند و از سراسر ایران برای بهبود ظاهر خویش به پایتخت مراجعه میکنند. مراکز معدودی در دنیا کاشت مو با دستگاه را انجام میدهند و در خاورمیانه و کشور عزیزمان ایران نیز تنها مجموعه کلینیک های وابسته به رویان سلامت مجهز به این تکنولوژی می باشد.

بر اساس آکادمی پوست آمریکا، ۴۰ درصد از زنان تا ۴۰ سالگی دچار ریزش مو شده و حدود ۸۰ درصد از زنان به عنوان بخشی از روند طبیعی بلوغ، شاهد عقب رفتن خطوط موی خود می­شوند. با گوش پاک کن صابون را به ابتدا و انتهای پیرسینگ زده و به آرامی آن را عقب و جلو کرده تا صابون باعث لیز شدن پیرسینگ شود. گوش پاک کن را روی هر دو طرف محل پیرسینگ یعنی ابتدا و انتهای آن زده تا محل پیرسینگ با مرطوب شدن نرم شود و بتوان جواهر را به راحتی از آن خارج کرد.

گاز استریل را به دور گوش پاک کن پیچیده و در آب گرم بخیسانید. 1- دست ها را به دقت با آب داغ و صابون دارای pH طبیعی بشویید. شایان ذکر است که این دستورالعمل ها کلی هستند. لازم به ذکر است که آلرژی به فلزات یکی از آلرژیهای رایج بعد از پیرسینگ است. سن فرد به عنوان یکی از عوامل قابل توجه پزشکان برای تجویز کاشت موی طبیعی و پیوند موها قابل ذکر است . در این مقاله مراحل کاشت مو از ابتدا تا انتها را برای شما همراهان عزیز بیان کردیم. FUT از شیوههای قدیمی کاشت مو در تهران است که شما را در یک یا چند جلسه به حجم و تراکم دلخواه موی سر میرساند.

اگر سن شما بیشتر از ۲۵ سال است، جراحی FUT جزو گزینههای کاشت موی شما خواهد بود. پیوند واحد فولیکولی یا FUT (Follicular Unit Transplantation) نوعی جراحی ترمیمی و کاشت مو است. برای پیوند مو چند جلسه زمان نیاز دارد ؟ در ادامه این بخش با زیبامون دات کام همراه باشید و این راهنمای نهایی برای پیرسینگ ابرو را بخوانید تا دفعه بعد که به طور ناگهانی تمایل به سوراخ کردن ابرو پیدا کردید ، کاملاً برای آنچه انتظار دارید آماده باشید. مخصوصاً اگر هنگام فرو کردن حلقه یا جواهر، با جسم سختی برخورد کردید. شکنندگی پوست اطراف ابرو به این معنی است که هنگام بهبودی باید مراقب باشید .

همچنین باید مراقب باشید که هیچ گونه ضربه ای به پیرسینگ ابرو وارد نشود ، زیرا هر ضربه می تواند زمان بهبودی پیرسینگ ابرو را به تعویق بیندازد . دقت داشته باشید که این مرحله را باید بسیار آرام انجام دهید تا آسیبی به پیرسینگ وارد نشود. این دست از افراد علاوه بر هزینههای یاد شده باید مخارج مواردی همچون مکانی برای اقامت چند روزه و خوراک را نیز در نظر بگیرند.

پیرسینگ کردن (Piercing) اعضای بدن شامل سوراخ کردن یا بریدن قسمتی از اعضای بدن است , که برای استفاده جواهرات ایجاد میشود. سیر یکی از گیاهان پرمصرف است که به خواص زیادی که دارد معروف است. شما می توانید از تصویر زیر کمک بگیرید و یکی از مکان های پیرسینگ را انتخاب کنید. کاشت ابرو عملی ظریف و حساس محسوب می شود و از این رو لازم است جهت کاشت ابرو از متخصصان با تجربه کمک گرفته شود.

در این مرحله اگر لازم شد مجدداً حلقه را چند باری لیز کرده تا راحت تر وارد سوراخ پیرسینگ شود. 4- اکنون باید با استفاده از صابون دارای PH نرمال، دو سر پیرسینگ را لیز کرده تا راحت تر درآید. در طول درمان باید مواد خارجی از جمله موم را از پیرسینگ ابرو خود دور نگه دارید . مشابه سایر انواع پیرسینگ، سوراخ کردن ابرو هم با عوارضی همراه است که مهمترین آنها پس زدن جواهر پیرسینگ و عفونت است. کاشت مو به روش SUT : جدیدترین و بهترین شیوه کاشت مو است که در این شیوه از ابزار ها و تجهیزات مدرنی برای کاشت استفاده می شود و استفاده از این تجهیزات باعث می شود تا فولیکول های مو در زمان برداشت دچار کمترین آسیب شوند و همچنین با استفاده از این ابزار ها مدت زمان لازم برای انجام کاشت کاهش پیدا می کند که در این صورت بیمار شرایط بهتری را خواهد داشت.

به علاوه چندین پیشنهاد جذاب برای خرید پیرسینگ ابرو هم به شما خواهیم داد. پیرسینگ ابرو نشانه چیست؟ دلایل عفونت پیرسینگ بینی چیست؟ به مرکز پیرسینگ مراجعه کنید و مجددا بینی را سوراخ کنید. چگونه قبل از مراجعه به دکتر از فک شکسته مراقبت کنیم؟ امتحان می کنیم ! پیرسینگ ابرو را می توانید در هر جایی در امتداد ابرو قرار دهید ، اما معمولاً درست از پشت قوس ابرو قرار می گیرد . مبنای اصلی تعیین قیمت کاشت مو بر اساس تعداد گرافت مو می باشد.هر چند تعیین هزینه کاشت مو صرفا با گرافت نیز درست نمی باشد. اگر بعد از گذشت یك روز از سوراخ كردن گوشتان قرمزی و تورم یا درد مشاهده كردید، با احتمال اینكه علایم عفونت است، به پزشك عمومی مراجعه كنید.یادتان باشد كه در مدت ترمیم گوش، از هیچ نوع افشانه مخصوص مو یا خوشبوكننده و ادكلن استفاده نكنید.

5- بعد از اینکه جواهر داخل پیرسینگ ابرو لیز شد، به راحتی از محل پیرسینگ خارج می شود. این تفنگها به راحتی نقطه دلخواه را سوراخ میکنند و باعث آسیب رساندن به بافت مورد نظر میشوند. امروزه نیز مورد پر طرفداری است که تمامی افراد علاقه به استفاده از آن را دارند. محلول های نگهدارنده مانع از خشک و کم آب شدن واحدهای فولیکولیی می شود که فورا در نواحی دریافت کننده پوست سر کاشت نمی شوند. جواهر پیرسینگ را به آرامی و با احتیاط درآورده و داخل محلول آب و نمک یا محلول ضدعفونی کننده بیندازید.

3. مقداری از محلول آب و نمک را در یک نعلبکی یا یک فنجان کم عمق بریزید. منطقه را مرتباً با محلول نمکی رقیق شده و صابون و آب بشویید. هزینه کاشت مو را بر اساس تعداد گرافت های کاشته و همچنین مهارت پزشک متخصص میتوان برآورد کرد.کسی که برای پیوند مو به کلینیک کاشت مو مراجعه میکند،انتظار این را دارد که با یک هزینه معقول کاشت موی با کیفیتی داشته باشد.البته توجه به این نکته نیز مهم است که میزان هزینه ای که برای کاشت مو انجام میشود در برابر آن چیزی که بیمار بدست می آورد(منظور موی کاشته شده و سایر موضاعات مربوط به آن است) ناچیز است.

گاهی اوقات ، افراد فرم صورت مناسبی برای ایجاد این ظاهر ندارند . گاهی زخمها بعد از بهبود اسکارهایی بدشکل همراه با رشد بیش از حد پوست و ایجاد بافتی به نام «کلوئید» ایجاد میکنند که اصطلاحاً به آن «گوشت اضافه آوردن» هم میگویند. اگر بعد از قرار دادن حلقه ی جدید، محل پیرسینگ ملتهب شد و ورم کرد، روی آن کیسه چای بابونه گذاشته تا ورم و ناراحتی ناشی از آن کاهش یابد. حدود 7الی 10 روز قبل از کاشت مو از شما خواسته میشود تا از مصرف داروهای رقیقکننده خون مانند آسپرین و ویتامین E، داروهای متوقف کننده ریزش مو، داروهای کدئیندار و داروهای ضد التهاب خودداری نمایید.

توجه داشته باشید قبل از انجام پیرسینگ معده شما خالی نبوده و مواد الکلی مصرف نکرده باشید. توجه داشته باشید که پیوند واحد فولیکولی با کمی درد، خونریزی و دوران نقاهت همراه است. متخصصان در این شیوه نیز با برداشتن نمونه از موی سر و پیوند آنها با سایر نقاط طاس و کم مو، باعث افزایش تراکم و ضخامت موها میشوند. بله، افراد معمولا به علت کم پشت شدن موهای جلوی سر، تصمیم بر کاشت مو میگیرند و هدف فقط افزایش تراکم مو در جلوی سر است، در نتیجه تعداد گرافتهای کمتری درگیر میشوند؛ اما زمانی که تصمیم بر کاشت مو در نواحی طاس سر است، تعداد گرافتها بیشتر شده و در نتیجه هزینه نسبت به کاشت فقط در جلوی سر بیشتر خواهد بود.

پیرسینگ سپتوم ممکن است نسبت به باقی فرایندها بیشتر خونریزی کند. بیشتر افراد چند روز پس از کاشت طبیعی مو ، به موقعیت شغلی خود برمیگردند و فعالیتهای روزمره را از سر میگیرند. که یا خود تار مو یا فولیکول همان مو و یا گرافهای آن منتقل میشود. تا کنون تنها در 7 نفر از افرادی که تحت جراحی قرار گرفتهاند این مورد مشاهده شده است. شامل قدیمی ترین مومیایی که تا کنون پیدا شده(Ötzi the Iceman) که در (Valentina Trujillon glacier) کشف شدهاست. گوشت اضافه در اطراف سوراخ بینی شکل گرفته و به شکل یک برآمدگی کروی است که رنگ آن نسبت به پوست اطراف تیرهتر میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید