کاشت مو – الو دکتر

به نفس رفته را باز گرداند و دوباره به زندگی کاری و اجتماعی خود با موفقیت بیشتر ادامه داد. میزان موفقیت کاشت مو چقدر است؟ این کار باعث میشود که پزشک با توجه به عمق قرارگیری موها، ضخامت آنها، نوع پوست کف سر، میزان چربی و خشکی پوست و وضعیت خونرسانی دستگاهها را تنظیم کند تا هم تعداد دقیق گرافتها تعیین شود و هم آسیب بسیار کمتری به فولیکولهای استخراجی برسد. جایی که شما باید بتوانید در جلسه مشاوره، بهترین متد را برای فرد انتخاب کنید و با شنیدن دقیق نظرات او و همچنین بررسی شرایط جسمی این فرد، به خوبی به او مشورت بدهید.

تا با وجود تنوع بیش از صدها نوع طرح و رنگ، هرجای ایران که هستید طرح مورد علاقه تون رو انتخاب کنید. معمولا در طاسی های وسیع پرپشتی موها پس از کاشت مو 60 تا 80 درصد موهای طبیعی است که البته اگر کلینیک کاشت مو به درستی انتخاب گردد همین میزان از تراکم نیز در نهایت بسیار رضایت بخش خواهد. این گونه پیرسینگ ها تحریک جنسی بیشتری را برای مرد به ارمغان میآورند و لذت جنسی را برای شریک وی نیز بیشتر میکنند. بدنتان را طبق معمول با حوله خشک کرده اما برای خشک کردن پیرسینگ از دستمال کاغذی حوله ای استفاده کنید و به آرامی روی محل گذاشته و بردارید تا خشک شود.

هیدروژن پروکساید یا ید: این محصولات از ایجاد لایه های پوستی جهت بهبودی زخم جلوگیری کرده و روند بهبودی را بسیار طولانی می کنند. استفاده از برخی محصولات در زمانی که به تازگی پیرسینگ سینه انجام داده اید ممنوع است زیرا باعث ایجاد خارش و التهاب شده و روند بهبودی را کند می کند. تمامی محصولات سایت قابلیت ارسال به تمام نقاط کشور را دارند. لباس و تمامی تجهیزات لازم برای اتاق عمل در روز عمل به فرد داده میشود. اسفناج همچنین یک منبع گیاهی مبتنی بر آهن است که برای رشد مو ضروری است.

همچنین جنبش «آغازینهای نوین» در دهه ۱۹۸۰ از سوراخکاری اندام جنسی پشتیبانی کرد. همچنین در برخی از مدلها از آهنربا برای نگهداشتن نگین روی بینی استفاده میشود که به آنها پیرسینگ بینی مگنتی میگویند. محصولاتی مثل روغن بچه، روغن درخت چای و لوسیون را به هیچ وجه روی محل پیرسینگ نزنید. به هیچ وجه هنگام بروز عفونت حلقه را از سوراخ خارج نکنید. آیا در صورت پشیمانی می توانم پرسینگ بینی را خارج کنم؟

بنابراین توصیه می کنم اگر کسی علیرغم همه هشدارها باز هم علاقمند به پیرسینگ است، حتما به مراکز مطمئن و بهداشتی مراجعه کند تا کمتر سلامتی خود را به قیمت زیبایی به خطر بیندازد. در هنگام انجام چنین فعالیت هایی حتماً روی آن چسب زده و به محض اتمام، چسب را باز کرده بشویید و در معرض هوا قرار دهید. ژل ها و کرم های آنتی باکتریال: ژل ها و کرم ها به هیچ وجه نباید روی نوک سینه و پیرسینگ زده شوند. سوراخکاری هافادا (Hafada Piercing) روی پوست کیسه بیضه انجام میشود. با توجه به آنکه سوراخ ایجاد شده بر روی پوست انجام میشود، باید فلز موجود در این نوع از جواهرات با کیفیت باشد.

پیرسینگ روی حشفه یا نوک آلت بیشترین و مستندترین گونه پیرسینگ انجام گرفته در تاریخ است . سپس با قرار دادن سوزنکهای کِپفِرمِن، که پیشتر از جنس بامبو ساخته میشده، حشفه را سوراخ میکردند. با این حال، اگر پس از گذشت یک هفته، پیرسینگ شما هنوز قرمز و دردناک است، احتمال عفونت وجود دارد. زیرا فولیکول ها پس از عمل بسیار شکننده هستند. پس با مجله اینترنتی لیلیمگ همراه شوید. در مرحله آخر، گرافت ها با ایجاد سوراخ های بسیار ریز در نواحی تعیین شده، کاشته می شوند. حتما در اطراف خود افرادی را دیدهاید که عمل کاشت طبیعی مو انجام دادهاند اما اگر به کسی نگویند، کسی نمیتواند بفهمد که این موها کاشته شده هستند یا نه.

توصیه میگردد از کلاه استفاده نشود زیرا باعث گرم شدن محل و عبور نکردن هوا میشود و این عاملی است برای کند کردن روند رشد موهای کاشته شده. بسیاری از عفونت های سطحی در عرض 24 ساعت از بین می روند. ید می تواند باعث ایجاد خارش و التهاب در زخم شود و روند بهبود را کند سازد. این کار زخم را بدتر کرده و بهبودی را طولانی می کند. باکتری های موجود روی دست به راحتی به زخم نفوذ پیدا کرده و موجب ایجاد عفونت می شوند. این نکته بسیار اهمیت دارد که در طول زمان بهبودی زخم تا جایی که امکان دارد از دست زدن به پیرسینگ خودداری کنید.

یکی دیگر از کارهایی که می توانید برای بهبود هر چه سریع تر زخم پیرسینگ انجام دهید این است که پیرسینگ را یک یا دو بار در روز در محلول آب و نمک بخیسانید. آنها گاهی دو حلقه در مسیرهای متفاوت قرار میدادند. کاشت موی طبيعی دارای يکسری محدوديت های بالقوه می باشد که يکی از مهمترين آنها محدود بودن تعدادجلسه های قابل انجام کاشت مو در هر فرد است.

درنهایت، مهم است به یاد داشته باشید که هر بیماری اهداف شخصی خود و نیاز های سلامتی خودش را دارد و باید با مشورت پزشک به بهترین نتیجه برسد. بهبود ابزار پزشکی در این روش باعث شده تا خطای انسانی، به حداقل برسد. کاشت مو فرایندی نیست که بلافاصله نتیجه آن قابل مشاهده باشد ، برای مشاهده نتایج نهایی کاشت حدود 10 تا 12 ماه زمان لازم است تا موهای پیوند داده به مرحله رشد کامل خود رسیده و پیوند مو تثبیت گردد. مردان جوان، خالکوبی میکردند و این کار توسط آنها به میزان کمی انجام میشد؛ کمتر از زنان؛ چراکه این کار درد داشت و مردان برای رسیدن به مردانگی کامل میبایست این کار را میکردند و این موضوع دیگری است.

الکل یا محصولاتی مثل عطر و ادکلن که حاوی الکل است: این مواد بسیار تند و قوی بوده و برای استفاده و برخورد روی نوک سینه ای که پیرسینگ شده و حساس است اصلاً مناسب نیست. از جمله پیرسینگ ها روی سرنره میتوان به آمپالانگ که به صورت افقی و آپادراویا که به صورت عمودی از نوک آلت عبور میکنند، اشاره کرد. مدل آمپالانگ که شکل آن افقی و نه عمودی است، در قبایل گوناگون ساراواک و صباح در جزیره بورنئو یافت شدهاست. کاشت مو به فرایندی گفته می شود که در آن موی شخص را از منطقه ای که دچار ریزش نمی شود (ناحیه اهدا کننده) به بخشی از سر که دچار ریزش شده است ( ناحیه گیرند) منتقل می شود.روش های گوناگونی برای کاشت مو وجود دارد.

برای چند ماه اول به جز در زمان شستشو از چرخاندن حلقه جداً خودداری کنید. به جز دیدو، باقی همه از پیشابراه عبور میکنند و این بیشتر رایج است؛ چرا که ادرار استریل، سبب جلوگیری از عفونت و در نتیجه، بهبود سریعتر میگردد . به یاد داشته باشید که به هیچ وجه از نمک یددار استفاده نکنید. یعنی نصف یک قاشق چایخوری نمک دریا را در نصف پیمانه آب در حال جوش بریزید تا حل شود. 2. یک قاشق غذاخوری نمک دریا را در یک فنجان آب گرم حل کنید.

بعد از این که آب نمک خنک شد آن را در لیوانی تمیز ریخته و لیوان را در نوک سینه بچسبانید به طوری که پیرسینگ کاملاً در آب غوطه ور شود. اگر به هر دلیلی مجبور شدید به آن دست بزنید ابتدا دست ها را کاملاً با صابون شسته یا دستکش تمیز دستتان کنید. معمولاً بین 3-6 ماه طول میکشد تا محل پیرسینگ کاملاً بهبود یابد. اما به یاد داشته باشید در دیگر ساعات شبانه روز پیرسینگ را پوشش ندهید زیرا باید در معرض هوا بوده تا زودتر بهبود یابد. پیرسینگ نوک سینه اگر به درستی و طبق اصول مراقبت شود، حداکثر بین 6 تا 10 هفته به طور کامل بهبود می یابد.

زنانی که روی اندام جنسیشان سوراخکاری کردهاند، دیگر از نظر اجتماعی جداافتاده یا عضو فرهنگ «پانک» که رفتارهایشان از نظر اجتماعی «تحریکآمیز» قلمداد شود، نیستند. تنها ضرر این سوراخ این است که اغلب در مقایسه با انواع دیگر ، مدت بیشتری برای بهبودی طول می کشد. سوراخ کردن گوش برای آویزان نمودن گوشواره از سال های متمادی عمومیت داشته و خانم ها اغلب از سنین کودکی این کار را انجام می دادند اما کم کم این کار به سوراخ کردن بینی ، گونه ، گوشه لب ، روی زیان ، کنار ناف و دندان و برخی جاهای دیگر کشیده شد و به مرور طرفداران خاص خودش را هم پیدا کرد .

نوک آلت تناسلی، پوست نوک آلت ، کیسه بیضه و میاندوراه از جمله جاهایی هستند که میتوان پیرسینگ را روی آنها انجام داد. از جمله اندامهایی که میتوان این کار را روی آنها صورت داد میتوان به مقعد، میاندوراه و تپه ونوس اشاره کرد. از جمله انگیزههای انجام سوراخکاری را میتوان زیباسازی و متفاوتسازی بدن و در برخی مواقع افزایش تحریک جنسی دانست. طی ۳۰ سال گذشته سوراخکاری اندام جنسی رایج شده و زنان به دلایل گوناگون اقدام به این کار میکنند. این کار، با تنوع گونهها هم برای زنان ممکن است و هم برای مردان.

دیدگاهتان را بنویسید