کدام جراح کاشت را انتخاب کنم؟

با وجود تخصص ۱۵ساله در زمینه کاشت، این عمل با کیفیت بسیار بالا برای تمامی مراجعان انجام می­شود. بهترین حالت این است که بانک مو از نواحی پشت سر انتخاب شود چرا که در این بخش از سر فولیکول های مو بسیار مقاوم ترند و به دلایل هورمونی ریزش آنها بسیار کم است. عفونت عارضهای است که چندان شایع نیست و به مراقبت و رعایت دستورهای بعد از پیرسینگ از طرف فرد بر میگردد. برای سه روز اول بعد از عمل هیچ نوع کلاهی روی سر خود نگزارید.

اما در مراحل شدیدتر تنها راه درمان کم پشتی موی سر و طاسی، انتخاب عمل کاشت مو است. فولیکول های کاشته شده چند هفته بعد از جراحی می ریزند و این در واقع، جزئی از مراحل کاشت مو است که موقتی بوده و جای نگرانی وجود ندارد. در روش های مختلف کاشت موی سر، تارهای مو از بخش های دیگری از سر که بانک موی خوبی دارند و دچار ریزش نشده، جدا شده و در ناحیه ای که دچار ریزش مو و یا طاسی است، کاشته می شوند. این روش کاشت موی سر، در حال حاضر بهترین روش است که برای بسیاری از مراجعه کنندگان و افرادی که دچار مشکل ریزش موهای سر شده اند، بکار گرفته می شود.

در نظر داشته باشید که هزینه کاشت موی طبیعی به پارامترهای مختلفی بستگی دارد و ممکن است از 6 میلیون تومان تا 12 میلیون تومان یا بیشتر باشد. به روز ترین متد کاشت مو در ایران کدام است؟ این روش دارای کمترین عوارض است و عمل جراحی آن بسیار ساده و بی دردسر صورت می گیرد. هزینه­ها بسیار مقرون­به­صرفه بوده و حتی در بسیاری موارد امکان قسط­بندی و پرداخت شرایطی هم وجود دارد. امروزه پیرسینگ در انواع نقاط بدن بسیار ترند شده و مورد استقبال مردم قرار گرفته . ادم نیز بعد از پیرسینگ زبان بسیار شایع است که گاهی میتواند به بسته شدن راه هوایی منجر شود.

مثلا در روشهای FIT و FUT علاوه بر خون­ریزی در زمان عمل جراحی، گاهی طولانی شدن زمان نقاهت دردسرساز است. از عوارض پیرسینگ میتوان به کبودی و گاهی تورم اشاره کرد که خود به خود برطرف میشود. به همین علت روشهای کاشت ابرو امروزه طرفداران زیادی پیدا کرد است. معمولا هزینه کاشت مو بین ۴/۵ تا ۹ میلیون تومان است. این پیشرفت در تاریخ کاشت مو باعث محبوبیت بیشتر این روش شد.

در واقع، علیرغم باور اشتباه عمومی، کاشت مو سر هیچ یک از موارد بالا را در بر نمی گیرد. در این روش کاشت مو ، متخصصان ، فولیکول های مو را از هر ناحیه ای از بدن برداشته و سپس در سر پیوند می زنند. چگونه پیرسینگ بینی فیک درست کنیم :پیرسینگ بینی را می توان در نقاط مختلف بینی انجام داد. چگونه پیرسینگ لب فیک درست کنیم :برای ساخت پیرسینگ فیک لب در خانه مراحل زیر را در نظر بگیرید :1. اگر قصد انجام پیرسینگ را دارید ابتدا به خوبی در مورد آن تحقیق کنید.

پیرسینگ بینی میتواند بینی را زیباتر نشان دهد و توجه را بیشتر به آن جلب کند. انواع پیرسینگ (Piercing) چگونه انجام می شود؟ انواع پیرسینگ فیک :پیرسینگ های فیک در انواع مختلفی ساخته می شود که رایج ترین آنها عبارتند از:پیرسینگ فیک چسبی :این نوع پیرسینگ به کمک چسب روی نقطه مورد نظر از بدن قرار می گیرد. قیمت ها شاید کمی بالاتر باشند ولی کیفیت در بالاترین حد ممکن است. پیرسینگ مورد استفاده در لب باید از جنس استیل و تیتانیوم باشد، البته پرسینگهایی از جنس طلا و نقره گزینه ایدهآلتری است ولی به علت گران بودن ممکن است خرید آن برای همه مقدور نباشد.

به دلیل عدم تعهد بیمه­های کشور به پرداخت هزینه کاشت مو و سنگین بودن آن، ممکن است یکی از مهم­ترین دغدغه­های متقاضیان کاشت مو، مسائل مالی آن باشد. این روش عوارض جانبی زیادی از جمله کم بودن تعداد گرفت های کاشته شده، بیهوشی، درد های پس از عمل، بجا ماندن خط بخیه کاشت مو (اسکار مو) بود. بعد از کاشت مو، موهای کاشته شده مانند موی طبیعی رشد میکنند. عفونت با ویروسهای هپاتیت بی، سی و ایدز بعد از پیرسینگ هر ناحیه از بدن با روشی غیر بهداشتی و غیر استریل محتمل است.

توصیه می شود که: جراحی کاشت موی سر در سنین جوانی یا زمانی که ریزش مو تازه شروع شده است انجام نشود زیرا ممکن است باعث سرعت بخشیدن به ریزش مو شود! کاشت مو به روش sut روش جدیدی از کاشت مو که زمان برداشت مو از نواحی پشت سر (همانطور که گفتیم این ناحیه بانک موی قوی تری دارد) اسکار خطی مانند روش fut ایجاد نمی کند و نواحی برداشت پنهان می مانند.

بالعکس کسی که اولین پیوند وی با روش FUE انجام شده است ممکن است در آینده کاندیدای بهتری برای روش FUT باشد تا از برداشت بیش از حد واحدهای فولیکولی از ناحیه اهدا کننده جلوگیری کند. زمانی که پیرسینگ انجام می دهید، برای اینکه از احتمال عفونی شدن آن جلوگیری کنید، بهتر است که محل انجام پیرسینگ را روزانه دوبار تمیز کنید. زمانی که قصد انجام سراخ کردن بینی دارید، دقت کنید که جنس مطمئن و خوبی را خریداری نمایید تا هیچ گونه مشکلی برایتان پیش نیاید. بعد از سوراخ کردن محل مورد نظر، بافت و خون اضافی از محل سوراخ زدوده میشود.

اولین کاری که اپراتور بعد از شستشوی محل سوراخ کردن بینی انجام میدهد، پوشیدن دستکش استریل است. خوردن و استفاده پروتئین کافی و موردنیاز برای رشد مو مهم است به این دلیل که مواد تشکیل دهنده فولیکول مو پروتئین میباشد و کمبود پروتئین در رژیم غذایی باعث افزایش ریزش مو و در نهایت منجر به طاسی شده است. هر سانتیمتر مربع مو حاوی دهها فولیکول است و هر فولیکول معمولا حاوی یک تا چهار مو میباشد. مدت زمان انجام پیرسینگ لب چقدر است؟ روش FUT روش جراحی برای کاشت مو است که برداشت فولیکولهای مو در این روش با برداشت فلپ انجام میشود.

استفاده از این دو روش در بین متخصصان کاشت مو بسیار مورد بحث است و برخی از پزشکان از ترکیب این دو روش استفاده می کنند. به طور کلی دو پارامتر در تعیین هزینه کاشت مو موثر است: نوع تکنیک استفاده شده برای کاشت مو و تعداد گرافتهای مورد نیاز برای کاشت. دکتر لیویت در این باره توضیح می دهد.”ریزش مو پویاست و مسیر فرد بر اساس عوامل محیطی متعدد ، ژنتیک ، سلامت کلی آنها و سن ، با گذشت زمان ادامه می یابد.

به یاد داشته باشید که بعد از گذشت ۴ تا ۸ هفته، حلقه اولیه بینی را تعویض نمایید. با گذشت حدود 9 ماه از کاشت مو، بخش زیادی از گرافتها رشد کردهاند و موها تقریبا یکدست خواهند شد. بنابراین از دو هفته قبل از انجام کاشت مو، از مصرف آن­ها خودداری کنید. بر خلاف روش های قبلی که عمل به صورت دستی انجام می شد، در این روش از دستگاه های پیشرفته استفاده می شود. امروزه در پیشرفته ترین و بهترین کلینیک کاشت مو در تهران و ایران مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع این روش نوع پیشرفته و بهبود یافته تکنیک کاشت مو FUT بود.

نیز در تعیین بهترین زمان برای طی دوران نقاهت عمل اهمیت دارد. بهترین و جدیدترین روش کاشت مو را میتوان روش SUT دانست. دکتر لیویت می گوید با مقایسه FUT و FUE ، میتوان گفت که FUT نسبت به FUE ارزان تر است زیرا FUT سریعتر انجام می شود. تنها راه درمان دائمی ریزش مو، کاشت مو است. در این تکنیک کاشت مو، تارهای مو از بخش هایی از نواحی مختلف پشت سر جهت پیوند زدن به نواحی دچار ریزش، کنده و در آنجا پیوند زده می شد.

این کلینیک تمامی استانداردهای وزارت بهداشت را رعایت کرده و جهت انجام جراحی­های کاشت مو دارای مجوز است. بخاطر داشته باشید بهتر است با یک شخص دیگر جهت همراهی یا بازگرداندن شما به منزل پس از عمل، هماهنگی های لازم را انجام دهید. از این رو پس از مدتی روش های جدیدتری جهت درمان ریزش مو و کاشت موی سر مورد استفاده قرار گرفت. جهت مشاوره با شماره 02179547 تماس بگیرید. یک مشاوره رایگان با یک مرکز معتبر کاشت داشته باشید. همچنین لازم است یک هفته پیش از کاشت مو از مصرف قرص های مکمل مانند ویتامین E ، قرصای آسپرین و همچنین مصرف الکل به منظور جلوگیری از رقیق شدن خون خوددرای نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید