۲- آب را جوش بیاورید

ورق ژلاتین به دلیل بافتی که دارد رطوبت را جذب می کند در نتیجه باید آن را در مکان های خشک و خنک نگهداری کرد. در ادامه اجازه می دهیم مایه ژله کاملا خنک شود. حالا زمانی که آب سیب به دمای دلخواه رسید قابلمه را از روی حرارت بر می داریم، سپس اجازه می دهیم به مدت ۳ تا ۵ دقیقه حباب های روی آن از بین برود. دور از نور و رطوبت و در دمای کمتر از ۳۰ درجه سانتی گراد نگهداری و از یخ زدگی محافظت نمایید. کلاً 84 نمونه از 3 ماده بهسازی بافت از شرکتهای مختلف تجاری آماده سازی شدند به این صورت که از هر کدام از مواد بهسازی بافت 28 نمونه به روش مزبور تهیه گردید و جهت شبیهسازی با شرایط داخل دهان به مدت 24 ساعت در دمای اتاق و بزاق مصنوعی که بیس اصلی آن کربوکسیمتیل سلولز به همراه نمکهای متعدد و طعمدهنده بود، قرار داده شدند. تمام نمونهها طبق دستور کارخانه سازنده و دقیقاً با همان نسبت پودر به مایع مخلوط شدند و سپس داخل لولههای پلاستیکی استوانهای به گونهای قرار داده شدند که نسبت قطر به ارتفاع آنها 2/1 گردید.

برای اینکه ژله و یا هر نوع دسر به راحتی از ظرف جدا شود باید قالب پلاستیکی و یا سیلیکونی را با برس روغن مالی کنید، سپس شکر بپاشید و نیم ساعت داخل فریزر بگذارید و بعد مایع ژله را داخل ان بریزید . قالبهای فلزی زودتر گرما را جذب خودشان میکنند و ژله زودتر از دیواره های قالب جدا شده ولی قالب پلاستیکی و سیلیکونی اینطور نیست. در این مرحله ۲ ظرف مناسب انتخاب می کنیم، سپس با مقداری روغن مایع چرب می کنیم و مایه های ژله را به صورت جداگانه به قطر ۱ سانتی متر درون قالب می ریزیم. داخل ظرف مناسبی یک و نیم تا دو پیمانه آب داغ بریزید. از چاقو برای برش ساقهها استفاده نمایید سپس از یک قاشق برای بیرون آوردن ژل استفاده نمایید و ژل آلوورا را داخل ظرف بریزید. از اسید کلریدریک با کیفیت بالا در بازسازی رزین مبدل های یونی استفاده میشود.

👩🍳 نکته: تمامی کارهای بالا را با بریلوی خانگی هم می توانید انجام دهید. برای اثر بخشی بهتر انگشتان دست را در اطراف آلت تناسلی حلقه کرده و به مدت ۳ الی ۵ دقیقه از سمت انتها به سمت بالا به صورت کششی ماساژ دهید. با توجه به استانداردهای رعایت شده در محصولات آرایشی، ساختار ژلهای ابرو به گونهای است که در دراز مدت نمیتوانند فرم ابروها را به صورت ثابت نگه دارند. مصرف اسید به مدت طولانی به عنوان محلول آهنll کلراید استفاده مجدد دارد(به عنوان کلرید آهن شناخته میشود)، اما وجود سطح بالایی از فلزات سنگین مایع اسید شویی این عمل را کاهش داده است. در صنایع با حساسیت کمتر کیفیت فنی اسید کلریدریک برای خنثی سازی جریانهای پساب و کنترل پی اچ آب استخر استفاده میشود. استرین برگشتپذیر (Elastic strain)، در صورت اعمال نیرویی کمتر از حد الاستیک یک ماده، تا زمان اعمال نیرو جسم دچار تغییر شکل میشود. زمانیکه همه چیز را آماده کردید، مواد را با هم مخلوط نموده تا زمانی که به یک کرم سفید رنگ غلیظ تغییر شکل دهد.

حالا مایه ژله را به ۲ قسمت تقسیم می کنیم، سپس به یک قسمت ژله رنگ خوراکی قرمز و به قسمت دیگر رنگ خوراکی سبز اضافه می کنیم، سپس خوب مخلوط می کنیم تا رنگ درون مایه پخش شده و تغییر رنگ بدهد. در ادامه آب سیب را به همراه ۲ لیوان شکر درون یک قابلمه مناسب می ریزیم و مخلوط می کنیم تا ذرات شکر درون آب سیب حل شود، سپس روی حرارت قر ار می دهیم. بعد نصف لیوان آب سرد را به آن اضافه کرده و خوب مخلوط کنید و به قالب مورد نظر منتقل کنید. در ادامه آب لیمو ترش تازه را به همراه زست پوست لیمو درون مخلوط آب سیب و شکر می ریزیم، سپس خوب مخلوط می کنیم. آنها در مطب مخلوط شده، داخل دستدندان قرار گرفته و در دهان بیمار گذاشته میشوند. در واقع این مدل از ژلهای ابرو روی موهای ابرو مینشیند و به آنها کمک میکند در جای خود ثابت بمانند و همچنین آنها را ضخیم تر جلوه میدهد. تعداد بسیار کمی از آنها نرم باقی میمانند.

دیدگاهتان را بنویسید